Zlecę prowadzenie rubryki blogowej nt. branży informatycznej

(2127546)

Warszawa

Zleceniodawca:
Konrad ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 20 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 9
Średni koszt realizacji: 25 zł/1000 znaków  

Zlecę prowadzenie rybryki blogowej w serwisie internetowym poświęconej tematyce branży i usług informatycznych. Wymagana znajomość języka angielskiego.

Uprzejmie zapraszam do współpracy

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2020.10.28: Witam! Chętnie podejmę się realizacje. Czasowo dostępny - po uzgodnieniu, przystępuje do pracy. :) Zapraszam do kontaktu: pixelkoduje@gmail.com , portfolio: pixelkoduje.pl -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Magenta Solutions

Magenta Solutions

2020.10.27: Witamy. Jesteśmy agencją interaktywną z Trójmiasta. Zajmujemy się kompleksowym marketingiem internetowym. Wystawiamy Faktury VAT. Uczestnik Google Partners. Zapraszamy do kontaktu: biuro@magentasolutions.eu / www.magentasolutions.eu
Skype +48 793 458 598

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

2020.10.27: Dzień dobry. Możemy się przydać! KONTAKT E-MAIL: ✉ lukasz@polskie-znaki.pl, TEL.: ☏ (+48) 792 213 177. ★★★ Nazywam się ŁUKASZ STACHURSKI i jestem profesjonalnym copywriterem, dziennikarzem i właścicielem Agencji Copywriterskiej POLSKIE ZNAKI. Na co dzień tworzymy: teksty sprzedażowe, interesujące artykuły wysokiej jakości i prowadzimy blogi o różnej tematyce. Innymi słowy, staramy się, aby oferty reklamowe, artykuły, strony WWW i fanpag'e były ciekawe, zarówno dla wyszukiwarek internetowych, jak i czytelników. Więcej o nas na naszej STRONIE INTERNETOWEJ: polskie-znaki.pl. Jesteśmy też na FACEBOOK'U: www.facebook.com/polskieznakipl/. Zapraszam! ★★★ Zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Jesteśmy FIRMĄ i wystawiamy FAKTURY.

25 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
tekstynazamowieniecompl

tekstynazamowieniecompl

2020.10.26: Dzień dobry, chętnie nawiążemy współpracę. Jeśli potrzeba próbki umiejętności - chętnie taką udostępnimy, po kontakcie :) Myślę jednak, że nasze komentarze na oferii mówią same za siebie. Teksty będą nowatorskie, unikalne i dostosowane pod SEO. Zawsze wywiązujemy się ze swoich zobowiązań na czas. Ze względu na niskie ceny, jesteśmy często podwykonawcami dla "droższych" agencji marketingowych oraz copywriterskich, a także poprawiamy po naszych najtańszych kolegach i koleżankach. Zachęcam do kontaktu.

18 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Natalia Suchocka

Natalia Suchocka

2020.10.26: Dzień dobry, bardzo chętnie podejmę z Panem współpracę. Od dłuższego czasu współpracuję z firmą sprzedającą komputery poleasingowe, z przyjemnością zaprezentuję próbki swoich tekstów. Gwarantuję szybki czas realizacji oraz wysoką jakość. Wystawiam faktury. Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: natalia.suchocka@gmail.com.

37 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Crazy Owl

Crazy Owl

2020.10.26: Szanowny Panie! Jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy. Od ponad 7 lat redaguję perswazyjne teksty na strony internetowe, artykuły o wysokiej wartości merytorycznej, opisy produktów, a także teksty blogowe. Przykładowe teksty, które napisałam znajdzie Pan na stronie www.drukarniagama.pl. Wystawiam FV. Kontakt: biuro@crazyowl.pl
517-17-41-79

35 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Magdalena Wielgat

Magdalena Wielgat

2020.10.25: Dzień dobry. Posiadam doświadczenie w tworzeniu wartościowych artykułów, które przyciągają uwagę czytelników i poprawiają wyniki seo. Pomogę Państwu w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje blog. Bardzo dobrze znam też j. angielski. Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów: wielgat.magdalena@gmail.com

25 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Aspect Company

Aspect Company

2020.10.25 (zmieniono 2020.10.25 o 17:52): Dzień dobry, chętnie nawiążemy współpracę. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu specjalistycznych treści. Wykorzystujemy wiedzę ze studiów dziennikarskich w sposób praktyczny - przygotowując treści, które czyta się przyjemnie i osiągają duże zasięgi. Potrafimy również przygotować atrakcyjne grafiki, które wkomponują się w Pański serwis i go nieco wzbogacą. Z językiem Angielskim nie ma jakichkolwiek problemów. Stawkę to 24 zł / 1000 zzs. Zapewniamy skrupulatne podejście i szybką realizację. W trakcie współpracy zapewniamy profesjonalizm, pełną kontaktowość i inwencję twórczą. Polecam zapoznać się z naszymi ostatnimi realizacjami: http://bityl.pl/mf3iG oraz załączam dane kontaktowe contact@aspect-company.com \\ 730-176-733 \\ Pozdrawiamy ASPECT company
730 176 733

24 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Aleksandra Borawska-Melnyk

Aleksandra Borawska-Melnyk

2020.10.27: Dzień dobry, jestem copywriterką, ale branża IT jest mi bliska. Przez pewien czas pracowałam jako testerka manualna w zespole IT. Myślę, że to może pomóc w tworzeniu dla Pana wartościowych, atrakcyjnych dla odbiorcy treści. Angielskim posługuję się na poziomie C1, bez problemu czytam i piszę w tym języku. Myślę, że zgodzimy się, że tym, czego potrzebuje Pan w tego typu współpracy z copywriterem, jest terminowość, dobry kontakt mailowy i telefoniczny, rzetelność w pozyskiwaniu informacji. Ja ze swojej strony mogę to zagwarantować. Jeśli chciałby Pan porozmawiać na ten temat, zapraszam do kontaktu.

20 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo