Copywriter z językiem angielskim / polskim

(2125940)

Pawłowice

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 47 dni
Budżet zlecenia: 15 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 12
Średni koszt realizacji: 15 zł/1000 znaków  

Do stałej współpracy szukamy copywritera z językiem angielskim oraz copywritera z językiem polskim.

W zakres prac wchodzi pisanie artykułów blogowych, sponsorowanych, tekstów na strony WWW.

Rozliczenie od 1000 zzs - proszę o oferty ze stawką oraz przykładowymi wykonaniami na ******* dlaczego ukryte?

Pozdrawiam,

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Milena Semerat

Milena Semerat

2020.10.24: Dzień dobry, copywriter j. POLSKI. 10 zł netto. Proszę o kontakt mailowy na milena.semerat@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
"e-kontent" Marek Polubiatko

"e-kontent" Marek Polubiatko

2020.10.21: Dzień dobry. Zgłaszam swoją kandydaturę do wykonania tego zlecenia. Jako copy z 9-letnim stażem gwarantuję wysokiej jakości treści z zakresu content marketingu, merytoryczne, praktyczne i pisane pod SEO, do czego wykorzystuję odpowiednie narzędzia, m.in.: Google Trends, SEMSTORM, Wordtracker, Ubersuggest itp. W cenie mogę też zająć się publikacją na stronie docelowej i całą obróbką SEO (meta, tagi, atrybuty alt, zdjęcie itp.). Stawka: ok. 20 zł/1000 zzs (tylko język polski). Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu (marekmp@wp.pl, 500750123).

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Exito

Exito

2020.10.19: Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą, mamy doświadczenie w pisaniu artykułów blogowych, sponsorowanych oraz tekstów na strony internetowe. Skupiamy wokół siebie doświadczonych redaktorów - copywriterów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Działamy na rynku od kilku lat, śledzimy wszelkie nowinki i płyniemy z duchem czasu, dlatego też nasze teksty są tak doceniane. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

25 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Magdalena Wielgat

Magdalena Wielgat

2020.10.17: Dzień dobry. Posiadam doświadczenie w tworzeniu wartościowych artykułów w obu językach, które przyciągają uwagę czytelników i poprawiają wyniki seo. Pomogę Państwu w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje strona www. Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów: wielgat.magdalena@gmail.com

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Rafał Miszkurka

Rafał Miszkurka

2020.10.17: Witam! Jestem właścicielem biura tłumaczeń Polglish oferującego tłumaczenia, korekty i przygotowywanie tekstów zarówno ogólnych jak i specjalistycznych. Gwarantuję szybkie oraz profesjonalne wykonanie usługi w oparciu o ponad siedmioletnie doświadczenie w branży, ukończone studia filologiczne (licencjat oraz magister filologii angielskiej) i uzyskane certyfikaty (FCE, CAE). Doświadczenie zdobyłem współpracując z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami zarówno na rynku rodzimym jak i zagranicznym (angielskim, rosyjskim i indyjskim). Współpracując ze mną mogą więc Państwo być pewni wysokiej jakości przełożonych materiałów i wykonanych korekt. Na prośbę klienta przesyłam próbki potwierdzające moje doświadczenie. Wystawiam faktury nievatowskie. Moja cena za zlecenie to: 8 złotych za 1000 znaków. Kontakt: POLGLISH.KONTAKT@GMAIL.COM lub WWW.POLGLISH.PL

8 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
tekstynazamowieniecompl

tekstynazamowieniecompl

2020.10.17: Dzień dobry, chętnie nawiążemy współpracę. Jeśli potrzeba próbki umiejętności - chętnie taką udostępnimy, po kontakcie :) Myślę jednak, że nasze komentarze na oferii mówią same za siebie. Teksty będą nowatorskie, unikalne i dostosowane pod SEO. Zawsze wywiązujemy się ze swoich zobowiązań na czas. Ze względu na niskie ceny, jesteśmy często podwykonawcami dla "droższych" agencji marketingowych oraz copywriterskich, a także poprawiamy po naszych najtańszych kolegach i koleżankach. Zachęcam do kontaktu.

16 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Albert Nowicki

Albert Nowicki

2020.10.23: Dzień dobry. Jestem dziennikarzem, copywriterem, tłumaczem. Posiadam solidne doświadczenie w pisaniu tekstów (publicystyka, teksty reklamowe, newsy), korekcie oraz przekładach z polskiego na angielski i angielskiego na polski. Na życzenie wystawiam F-VAT. Kontakt: albertnowicki91@gmail.com.

13 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Aneta Lenart

Aneta Lenart

2020.10.21: Witam. Jestem nauczycielem bibliotekarzem po filologii angielskiej. Chętnie podejmę się współpracy. Cena do negocjacji.

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Krystyna Sławik

Krystyna Sławik

2020.10.20: Witam serdecznie. Zajmuję się tego typu zleceniami od 10-ciu lat, mam więc spore doświadczenie. Zapraszam do współpracy.

4 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
E The Bookworm

E The Bookworm

2020.10.19: Dzień dobry, z przyjemnością podejmę się realizacji danego zlecenia. Z wykształcenia jestem tłumaczem języka angielskiego, a w wolnych chwilach piszę treści na blogi. Aktualnie prowadzę kilka blogów, regularnie pisząc posty na zlecenie, ponadto na przestrzeli lat, stworzyłam już wiele różnorodnych tekstów. Piszę zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Wyróżniam się ogromną kreatywnością, wrażliwością międzykulturową i chęcią ciągłego rozwoju. Do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie, sumiennie oraz indywidualnie. Serdecznie zapraszam do współpracy i kontaktu mailowego pod adresem edyta.laduch@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
TAKIE TANGO

TAKIE TANGO

2020.10.18: Dzień dobry, Z chęcią nawiązałabym współpracę. Jestem aktualnie dyspozycyjna na pełen etat. Tematyka w jakiej czuję się najlepiej to: rozwój osobisty, gotowanie/gastronomia, budownictwo, opisy produktów oraz kategorii pod sklepy internetowe. Mam ukończony kurs "podstawy marketingu internetowego", więc pisanie zgodnie z zasadami SEO jest mi bliskie. Wystawiam faktury bez VAT. Zapraszam do kontaktu na pracownia.pisma@gmail.com - podeślę przykładowe teksty. Z chęcią podejmę się zadania próbnego. Pozdrawiam Karolina

12 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Herbert Gnaś

Herbert Gnaś

2020.10.17: Dzień dobry, poprosiłbym o więcej szczegółów, mój adres mailowy: herbert.gnas@gmail.com.

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo