Reklama na Tinderze - Obsługa (dodawanie, modyfikowanie i raportowani)

(2118208)

Łódź

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 23 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4

Szukam firmy lub osoby, która zajmie się obsługa działań reklamowych na Tinderze. Poszukujemy kogoś kto będzie dodawał reklamy, modyfikował (profilował, żeby dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców) i wysyłał raporty ze swoich działań.

Zależy mi na reklamie na Tinderze, konkretnie tej aplikacji, więc jeśli jesteś w stanie się tym zająć, to odezwij się do nas.

Proszę o konkretne odpowiedzi odnośnie obsługi reklamy/działań promocyjnych na Tinderze. Nie piszcie do mnie, że macie tajemniczy sposób na dotarcie z nasza oferta do dużej ilości osób. Chodzi tutaj o Tindera i tylko w tym obszarze chcemy działać. Nie interesuje nas mailing, pozycjonowanie, marketing szeptany, działania reklamowe w szeroko rozumianych social mediach, tylko i wyłącznie reklama na Tinderze, więc jeśli jesteś w stanie się tym zajęć, to zgłoś się do nas.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2020.09.28: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do: 2 mln użytkowników – 599zł | 150tys użytkowników - 189 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron i sklepów internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2020.09.18: Dzień dobry, Zapraszam do współpracy. Z miłą chęcią podejmę się zadań wykonując je profesjonalnie i w terminie. Czasowo w pełni dostępny i gotowy. -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com Programista z zamiłowania i pasji, nie z przymusu. -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
VSN

VSN

2020.09.18: Zapraszam do kontaktu, jestem zainteresowany współpracą :)

500 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Wołek

Tomasz Wołek

2020.09.18: Zapraszam do kontaktu. Szczegóły i koszt do ustalenia. Standardowo % budżetu za obsługę.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo