Generowanie leadów - SUPLEMENTY DIETY

(2118122)

Warszawa

Zleceniodawca:
Dawid ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 16 dni
Budżet zlecenia: 10 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 5

Zlecę przygotowanie kampanii generującej leady do sprzedaży suplementów diety.
Leady do dalszgo procesowania przez Call Center.
Wynagrodzenie performencowe.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2020.09.21: Dzień dobry, Zapraszam do współpracy. Z miłą chęcią podejmę się zadań wykonując je profesjonalnie i w terminie. Czasowo w pełni dostępny i gotowy. -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com Programista z zamiłowania i pasji, nie z przymusu. -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2020.09.16: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do: 2 mln użytkowników – 599zł | 150tys użytkowników - 189 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron i sklepów internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
TARGET CONTACT CENTER

TARGET CONTACT CENTER

2020.10.22: Dzień dobry, Chętnie przedstawię szczegóły możliwej realizacji projektu. Jesteśmy profesjonalną firmą Contact Center świadczącym usługi związane z kompleksowym pozyskaniem oraz obsługą klienta. Termin rozpoczęcia- realizacji projektu możliwy od zaraz. Dajemy gwarancje skuteczności oraz jako broker baz danych pracujemy na własnych zbiorach- bez dodatkowych kosztów. Współpraca z nami daje stabilność, profesjonalne podejście firmy jako partnera biznesowego. Oraz kosztu porównywalne do zatrudnienia samodzielnego pracownika na własne ryzyko. Nasza firma posiada wszelkie odpowiednie kompetencje oraz uprawnienia do świadczenia w.w usług. Proszę o kontakt pod poniższym adresem: agnieszka.tercjak@targetcc.eu Dziękuję i pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Excelead S.A.

Excelead S.A.

2020.09.29: Polecamy mierzenie telefonów przychodzących generowanych przez kampanię i poszczególne media. Mierzymy skuteczność różnych kampanii (w Google, na Facebooku, e-mailingów, w sieci afiliacyjnej u wydawców branżowych itp.) w pozyskiwaniu konwersji telefonicznych. Ten sposób pozwala lepiej ocenić efekty kampanii, wskazać ilu jej odbiorców zdecydowało się na zakup, podjąć decyzje odnośnie jej optymalizacji.

36,90 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
Ryszard Kujawiak

Ryszard Kujawiak

2020.09.17: Witam , jestem w stanie generowac dosc konkretne leady sprzedazowe , dzialalem i nadal dzialam w branzy supli , poprosze o kontakt przedstawie efekty moich dzialan i ceny :)

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo