Prowadzenie bloga (tworzenie treści + publikacja w Wordpressie)

(2117016)

Katowice

Zleceniodawca:
Marcin ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 21 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 21
Średni koszt realizacji: 15 zł/1000 znaków  

Poszukuję copywritera do współpracy przy prowadzeniu bloga z kategorii biznes, praca, finanse. Wykonawca powinien napisać 60 artykułów na około 4000-5000 zzs każdy w ciągu jednego miesiąca. Sugerowane wynagrodzenie wynosi 2000 zł netto (możliwość negocjacji).

Tematykę treści oraz plan działania dobiera sobie wykonawca. Najłatwiej wybrać sobie jakiś jeden temat na początek, w którym czujemy się mocno i poruszyć w nim wątki, które można rozwinąć w kolejnych artykułach linkując treści wewnętrznie. Przykład:

Temat artykułu startującego: Jaki laptop kupić?

W treści tego artykułu możemy poruszyć takie kwestie jak:

- jaki laptop do 1000 zł

- jaki laptop do 2000 zł

- itd.

- jak połączyć laptop z telewizorem

- jak namierzyć zgubiony laptop

Następnie tworzymy osobne, szersze artykuły na powyższe tematy i później należy podlinkować je między sobą.

Do każdego artykułu należy dodać zdjęcie główne (wyróżniające) + 2 dodatkowe w środku tekstu oraz uzupełnić im atrybut alt (alternatywny tekst) słowami kluczowymi powiązanymi z tematem danego artykułu. Wszystkie zdjęcia muszą mieć także wpisane źródło zdjęcia w miejsce na etykietę/podpis w formacie: fot. pixabay.com (jeśli zdjęcie zostanie pobrane np tej z darmowej bazy).

Należy także zadbać o formatowanie tekstu:

- lead pogrubiony znacznikiem <strong>

- śródtytuły w nagłówkach h2, h3, h4

- wyboldowanie istotnych fraz w tekście

- listingi (jeśli występują w artykule)

Celem tworzenia tych artykułów jest to aby rankowały one wysoko w Google i budowały ruch organiczny z wyszukiwarki. Dlatego też tematy artykułów muszą być dobierane zgodnie z tym co wpisują ludzie w wyszukiwarkę. Jako zleceniodawca udostępniam Senuto aby można było sobie dobierać słowa kluczowe pod tematy tekstów.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
APA - Alexandru Pascaru

APA - Alexandru Pascaru

2020.09.29: Dzień dobry, jestem zainteresowana zleceniem. Znam dobrze Wordpress, mam doświadczenie w pisaniu rozmaitych artykułów (artykuły kreatywne, presell itd), mam doświadczenie z narzędziem SEO (Market Samurai - wyszukiwanie popularnych fraz, nisz), więc Senuto nie powinno dla mnie stanowić problemu. Proponuję stawkę 2300zł za 60 artykułów miesięcznie, każdy mniej więcej 3000-4000zzs. Chętnie wyślę Panu próbkę moich dotychczasowych tekstów, mogę też gratis napisać jakiś artykuł zadany temat, żeby zaznajomił się Pan z moimi umiejętnościami. Zapraszam do kontaktu: biuro@pascaru.pl. Pozdrawiam!

2 300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2020.09.18: Dzień dobry, Zapraszam do współpracy. Z miłą chęcią podejmę się zadań wykonując je profesjonalnie i w terminie. Czasowo w pełni dostępny i gotowy. -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com Programista z zamiłowania i pasji, nie z przymusu. -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
"e-kontent" Marek Polubiatko

"e-kontent" Marek Polubiatko

2020.09.16: Dzień dobry. Gwarantuję teksty merytoryczne, praktyczne i pisane pod SEO, do czego wykorzystuję odpowiednie narzędzia, m.in.: Google Trends, SEMSTORM, Wordtracker, Ubersuggest itp. W cenie mogę też zająć się publikacją na stronie docelowej i całą obróbką SEO (meta, tagi, atrybuty alt, zdjęcie itp.). Stawka: ok. 20 zł/1000 zzs. Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu (marekmp@wp.pl, 500750123).

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2020.09.16: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do: 2 mln użytkowników – 599zł | 150tys użytkowników - 189 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron i sklepów internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

2020.09.15 (zmieniono 2020.09.15 o 17:23): Dzień dobry. Możemy się przydać! KONTAKT E-MAIL: ✉ lukasz@polskie-znaki.pl, TEL.: ☏ (+48) 792 213 177. ★★★ Nazywam się ŁUKASZ STACHURSKI i jestem profesjonalnym copywriterem, dziennikarzem i właścicielem Agencji Copywriterskiej POLSKIE ZNAKI. Na co dzień tworzymy: teksty sprzedażowe, interesujące artykuły wysokiej jakości i prowadzimy blogi o różnej tematyce. Innymi słowy, staramy się, aby oferty reklamowe, artykuły, strony WWW i fanpag'e były ciekawe, zarówno dla wyszukiwarek internetowych, jak i czytelników. Więcej o nas na naszej STRONIE INTERNETOWEJ: polskie-znaki.pl. Jesteśmy też na FACEBOOK'U: www.facebook.com/polskieznakipl/. Zapraszam! ★★★ Zachęcamy do kontaktu!

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Angon Sp. z.o.o.

Angon Sp. z.o.o.

2020.09.15: Dzień dobry. To o czym Pan wspomina wyżej, to nie jest nic innego jak Pozycjonowanie SEO, za co Pan chce zapłacić 2000 zł/ netto. Pragnę zaznaczyć, że taka usługa, pod warunkiem że jest zrobiona dobrze, z taką ilością artykułów miesięcznie będzie kosztować w granicach 5-12 tyś zł / miesiąc. Co innego, jeśli byłyby to tylko i wyłącznie teksty merytoryczne, trafiające do społeczność. Wtedy na spokojnie można liczyć za 1000 zzs / 18-20zł brutto. Jednak liczy Pan w tym wypadku na ruch na stronie internetowej. Troszkę nie etyczne w stosunku do ludzi, którzy mieliby wykonać taką usługę pod pretekstem "copywritera".

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Exito

Exito

2020.09.14: Dzień dobry, mamy doświadczenie w pisaniu tego typu tekstów. Skupiamy wokół siebie doświadczonych redaktorów - copywriterów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Działamy na rynku od kilku lat, śledzimy wszelkie nowinki i płyniemy z duchem czasu, dlatego też nasze teksty są tak doceniane. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Magenta Solutions

Magenta Solutions

2020.09.14: Witamy. Jesteśmy agencją interaktywną z Trójmiasta. Zajmujemy się kompleksowym marketingiem internetowym. Wystawiamy Faktury VAT. Uczestnik Google Partners. Zapraszamy do kontaktu: biuro@magentasolutions.eu / www.magentasolutions.eu
Skype +48 793 458 598

12 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
tekstynazamowieniecompl

tekstynazamowieniecompl

2020.09.14: Dzień dobry, chętnie nawiążemy współpracę. Jeśli potrzeba próbki umiejętności - chętnie taką udostępnimy, po kontakcie :) Myślę jednak, że nasze komentarze na oferii mówią same za siebie. Teksty będą nowatorskie, unikalne i dostosowane pod SEO. Zawsze wywiązujemy się ze swoich zobowiązań na czas. Ze względu na niskie ceny, jesteśmy często podwykonawcami dla "droższych" agencji marketingowych oraz copywriterskich, a także poprawiamy po naszych najtańszych kolegach i koleżankach. Zachęcam do kontaktu.

14 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
m.marks

m.marks

2020.09.14: Bardzo chętnie podejmiemy się wykonania zlecenia. Gwarantujemy szybki, profesjonalny kontakt, rzetelnie wykonaną pracę, oraz długoterminowe wsparcie po wykonaniu. tel: 503 409 406***o”@”mmarks.net*** https://mmarks.net/***f: https://www.facebook.com/mmarksdesign ***hwww.helveticalliance.com*** ***https://wfacadecenter.com*** ***https://adarabud.pl*** ***https://foxdevelopment.pl *** ***https://lasergarage.pl *** pozdrawiam Michał

123 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Monika Siwczyńska

Monika Siwczyńska

2020.09.14: Dzień dobry Państwu, Jestem copywriterem i grafikiem z wieloletnim doświadczeniem, współpracuję zarówno z agencjami reklamowymi, jak i z prywatnymi osobami od prawie 7 lat. Chętnie podejmę się współpracy - od lat tworzę wartościowe treści oparte o SEO - moja stawka jest wyższa niż proponowana powyżej, dlatego jeśli byłby Pan zainteresowany wartościowymi treściami zapraszam do kontaktu: monika.siwczynska@gmail.com Więcej o mnie można przeczytać w moim profilu (zobaczyć także próbki tekstów).

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Monika Malinowska

Monika Malinowska

2020.10.15: Witam, jestem zainteresowana współpracą. Piszę rożnego rodzaju teksty. Mam doświadczenie w dodawaniu artykułów na WordPressa. Jestem terminowa i dyspozycyjna. Moja stawka za 1000 zzs wynosi 5 zł. Kontakt do mnie: angelikaxxas21@gmail.com

5 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Ewelina Wiśniewska Zdebel

Ewelina Wiśniewska Zdebel

2020.10.01: Witam, jestem zainteresowana współpracą. Jestem na bieżąco w sprawie finansów biznesu i pracy, wszystko razem mogę powiązać. Terminowość i punktualność to moje drugi ja. Pozdrawiam. Ewelina Wiśniewska Zdebel ewisniewskazdebel@gmail.com.

2 300 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
Anna Sowritingandmore

Anna Sowritingandmore

2020.09.18: Dzień dobry, jestem absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z ogromną przyjemnością aplikuję na Państwa ogłoszenie z uwagi na fakt, iż w związku z utrzymującą się sytuacją epidemiologiczną w kraju, poszukuję możliwości rozwoju zawodowego w formie pracy zdalnej. Jestem osobą komunikatywną i zdyscyplinowaną, a w szczególności zorientowaną na cel powierzonego zadania. Z uwagi na osiągane wyniki w nauce oraz osiągnięte umiejętności, jestem przekonana, że będę odpowiednią osobą na oferowane stanowisko. Z wyrazami szacunku, Anna (sowritingandmore@gmail.com)

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Kinga Miliszkiewicz

Kinga Miliszkiewicz

2020.09.16: Dzień dobry. Chętnie podejmę się realizacji. Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako copywriter, znajomość SEO oraz Wordpressa. Miałam okazję współpracować przy podobnym projekcie. Zapraszam do kontaktu: kinga.miliszkiewicz@gmail.com

2 000 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
Geeks IT Europe LTD Geeks IT Europe LTD

Geeks IT Europe LTD Geeks IT Europe LTD

2020.09.15: Miło nam jest złożyć ofertę wykonania tego projektu. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom oraz gwarantujemy pomoc i wsparcie podczas realizacji projektu a także po jego zakończeniu. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt na adres kontakt@geeksit.eu. Z przyjemnością do Państwa oddzwonimy. Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony https://geeksit.eu. Zespół Geeks'ów

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Alicja Kopeczuńska

Alicja Kopeczuńska

2020.09.14: Witam, jestem zainteresowana współpracą. Piszę teksty o różnej tematyce już od kilku lat. Jestem terminowa oraz rzetelna. Moja stawka za 1000 zzs wynosi 4 zł. Kontakt do mnie: angelikaxxas21@gmail.com

4 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Aneta Wojtczak

Aneta Wojtczak

2020.09.14: Dzień dobry, zapraszam do współpracy. Pisaniem na rozmaite tematy zajmuję się od prawie 9 lat. Teksty, które tworzę cechuje wysoka jakość oraz unikalność. Do każdego artykułu rzetelnie się przygotowuję, dzięki czemu są nie tylko merytoryczne, ale także ciekawe dla czytelnika. Indywidualne podejście do zleceniodawcy sprawia, że nawiązuję z każdym doskonałą współpracę. Terminowość jest dla mnie niezwykle ważna. Wystawiam faktury. Dodam, że pracuję na Wordpressie i innych platofmrach CMS. Jeżeli moja kandydatura spotka się z Państwa uznaniem, zachęcam do kontaktu na aneta.budna@gmail.com. Proponuję wykonanie tekstu próbnego we wskazanej cenie.

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Karolina Pisarska

Karolina Pisarska

2020.09.14: Dzień dobry, Jestem zainteresowana Państwa ofertą, posiadam doświadczenie w pisaniu tekstów na bloga na podstawie zasad SEO, ponadto znam obsługę Wordpressa. Co więcej, jestem po studiach Ekonomicznych na kierunki Innowacje w Biznesie, interesuję się ekonomią, finansami, inwestowaniem, ogólnie biznesem. Myślę, że teksty mogłyby być interesujące oparte o wartościowe informacje, które biorę z cennych źródeł. Ponadto od kilku lat zajmuję się również grafiką komputerową oraz obsługą social mediów. Kontakt: k.pisarska96@gmail.com Życzę miłego dnia :) Karolina

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Damian Jarzębski

Damian Jarzębski

2020.09.13: Zapraszam do kontaktu, chętnie podejmę współpracę. Szczegóły współpracy do ustalenia: gabronet@web.de

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Natalia Domoska

Natalia Domoska

2020.09.13: Panie Marcinie Czy zlecenie jest aktualne? Jestem gotowa rozpocząć realizację. Uprzejmie proszę o kontakt: nataliadomoska@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo