Promotor Speed Datingu w Łodzi. Sprzedaż online wejściówek dla kobiet.

(2115814)

Łódź

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 13 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4

Portal ******* dlaczego ukryte?, zajmujący się organizacją spotkań dla singli poszukuje Promotorów Speed Datingów w Łodzi. Pomoc w sprzedaży wejściówek dla kobiet.

Zakres obowiązków:
Najogólniej rzecz mówiąc trzeba z naszą ofertą dotrzeć do jak największej ilości kobiet. Na przykład poprzez promowanie wydarzeń w mediach społecznościowych i internecie (Dodawanie postów na grupach facebookowych, dodawanie wydarzeń na lokalnych stronach z wydarzeniami). Każdy promotor otrzyma specjalny kod rabatowy na spotkania w Łodzi. Jeśli ktoś zapisze się na nasze spotkanie używając kodu i uiści opłatę, to promotor otrzyma wynagrodzenie za taką osobę. Płacimy około 20zł od każdej zapisanej kobiety (70% od kwoty, którą zapłaci uczestniczka).

 

Wymagania:

– Kreatywność.

– Wykazywanie się inicjatywą i zaangażowaniem.

– Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w promowaniu wydarzeń lub jakiś produktów na portalach społecznościowych

 

Jest to nietypowa praca, ale nie jest czasochłonna, ponieważ można wykonywać ją w wolnym czasie. Może przynieść dodatkowe wynagrodzenie. Jeśli jesteś zainteresowana/y zgłoś się do naszego zlecenia :)

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2020.09.16: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do: 2 mln użytkowników – 599zł | 150tys użytkowników - 189 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron i sklepów internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2020.09.09: Dzień dobry ! Chętnie się podejmę realizacji. Czasowo w pełni dostępny i gotowy. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com Programista z zamiłowania i pasji, nie z przymusu. -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CODESIGN | Pozycjonowanie Stron, Audyty SEO - Tworzenie Stron WWW | Logotypy | Google Ads

CODESIGN | Pozycjonowanie Stron, Audyty SEO - Tworzenie Stron WWW | Logotypy | Google Ads

2020.09.09: Witam, Jesteśmy freelancerami z 3miasta i okolic. Współpracujemy zdalnie z firmami z całej Polski. ############################################################# Od 13 lat zajmujemy się Marketingiem Internetowym (Pozycjonowanie i Optymalizacja Stron, Audyty SEO, Kampanie Google Adwords, Analityka Internetowa, Tworzenie Stron WWW - Joomla, Wordpress itp.). ############################################################# Współpracuję ze stałą grupą współpracowników (programiści, graficy, copywriterzy) przy realizacji większych i mniejszych projektów. Dla stałych klientów rabaty. Preferuję kontakt e-mailowy: Biuro@Romanowski.edu.pl ############################################################ Wycenę wykonuję po INDYWIDUALNYM KONTAKCIE Z KLIENTEM!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Dangos

Dangos

2020.09.08: Wykorzystujemy nieszablonowe metody marketingu szeptanego dopasowane do potrzeb danej firmy. Chętnie podejmiemy się współpracy. www.dangos.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo