Zlecę zastępstwo procesowe prawnikowi / radcy prawnemu

(2088298)

Warszawa

Zleceniodawca:
Kamil ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 57 dni
Budżet zlecenia: 1 500 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6
Średni koszt realizacji: 900 zł/całość  

Zlecę przygotowanie pozwu, zastępstwo procesowe i odzyskanie należności od dłużnika.

Sprawa obiektywnie patrząc z góry wygrana: nasza Spółka z o.o. podpisała umowę przedwstępną (cywilno-prawną) zakupu lokalu mieszkalnego w Warszawie i wpłaciła 5000zł zadatku.

Strona sprzedająca zobowiązała się przed umową przyrzeczoną (termin zawarcia wpisany w umowie przedwstępnej to najpóźniej do 31.12.2019) dostarczyć dokumenty potrzebne do transakcji. Nie wywiązała się z tego, mimo wielu prób kontaktu i pertraktacji wciąż odmawia podejścia do aktu oraz zwrotu zadatku (Posiadam wiele zapisów korespondencji, gdzie jasno widać, że to ona odstąpiła od transakcji).

Chciałbym zlecić przygotowanie pozwu sądowego o zwrot dwukrotności zadatku i ewentualne zastępstwo procesowe oraz poprowadzenie w skuteczny sposób odzyskania należności (sprzedająca już ma komornika na koncie z powodu innych zaległości, ale wciąż jest wypłacalna - posiada firmę i kilka nieruchomości).

Proszę o rozsądną propozycję cenową zainteresowanych prawników/radców prawnych z Warszawy, chciałbym aby wynagrodzenie było uzależnione od faktycznego odzyskania należności.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
GP Kancelaria Radców Prawnych Strzelec-Gwóźdź Spółka Partnerska

GP Kancelaria Radców Prawnych Strzelec-Gwóźdź Spółka Partnerska

2020.05.25: Dzień dobry, nasza Kancelarii posiada ogromne doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw tego typu. Prawo nieruchomości oraz prawo budowlane są naszymi głównymi specjalizacjami. Posiadamy serwis branżowy w ramach którego zajmujemy się analizą i tworzeniem umów rezerwacyjnych, przedwstepnych, deweloperskich oraz innego rodzaju umów związanych z branżą nieruchomości. Adres portalu to www.nieruchomosci.gpkancelaria.pl. Drugim naszym portalem jest www.SolidneWezwanie.pl. w ramach którego podejmujemy się spraw związanymi z zaległymi płatnościami, odszkodowaniami oraz innego rodzaju sprawami, w których przedmiotem jest wyegzekwowanie pewnej sumy pieniężnej. Zachęcam do zapoznania się również z główną stroną Kancelarii www.gpkancelaria.pl. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem tel.: +48 12 200 25 25 lub e-mail: kontakt@gpkancelaria.pl. Na początek prosiłbym o przesłanie umowy oraz korespondencji z firmą budowlaną.
+48 12 200 25 25

900 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio

2020.05.24: Zapraszam, chętnie pomogę. Piotr Stosio, radca prawny, tel. 604183261, biuro@warszawskakancelaria.com. Możemy spotkać się w tej sprawie w Warszawie.

800 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kancelaria HRD Legal

Kancelaria HRD Legal

2020.05.24: Szanowny Panie, zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia szczegółów. Nasza kancelaria ma siedzibę w Warszawie. Proponowana stawka dotyczy sporządzenia powództwa i reprezentacji w postępowaniu do uzyskania nakazu zapłaty. | Kontakt | telefon: 513-264-261 | e-mail: kancelaria@kancelariahrd.pl | www.kancelariahrd.pl | adres: ul. Barkocińska 6, Warszawa |

850 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Rafał Semczyszyn Kancelaria Radcy Prawnego

Rafał Semczyszyn Kancelaria Radcy Prawnego

2020.05.24: Dzień dobry, Bardzo chętnie podejmę się zlecenia, posiadam doświadczenie w zakresie postępowań sądowych oraz windykacji. Więcej o kancelarii na www.rasem.pl Proszę o kontakt w celu ustalenia wynagrodzenia. tel. 725 477 896 Pozdrawiam, RS

900 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Wasilewska

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Wasilewska

2020.05.23: Dzień dobry, jestem radcą prawnym z Poznania. Zajmuję się reprezentacją w procesach w całej Polsce. Chętnie ocenię sprawę zwrotu zadatku, a kolejno mogę reprezentować Spółkę. Proponuję minimalną stawkę zastępstwa urzędową 900 zł (w razie wygrania sprawy sąd tę kwotę zasądzi od drugiej strony, więc dostaniecie Państwo jej zwrot). Kontakt celem przesłania dokumentów do oceny: kamila.wa89@gmail.com, tel. 693892415. Pozdrawiam Kamila Wasilewska r.pr.

900 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kancelaria Adwokacka Aleksander Celmer

Kancelaria Adwokacka Aleksander Celmer

2020.05.23: Dzień dobry, gdyby byli Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z Kancelarią z Poznania, wówczas zapraszam do kontaktu pod nr tel. 607375184, E-mail: krzysztof.dragunowicz@gmail.com . Kancelaria Adwokacka prowadzona przez adw. Aleksandra Celmera z Poznania już od wielu lat świadczy usługi prawne wielu podmiotom, w tym firmom, jak i osobom prywatnym. Prowadzimy sprawy sądowe w wielu miastach Polski, w tym również w Warszawie. Współpraca na odległość nie stanowi dla nas problemu. Jesteśmy w stanie Państwu pomóc. Zatem jeśli byliby Państwo zainteresowani, to serdecznie zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy oraz zasad wynagrodzenia.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo