Zlecę wykonanie mini sieci reklamowej

(2087574)

Warszawa

Zleceniodawca:
Kawc... ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 45 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 18
Średni koszt realizacji: 12 300 zł/całość  

 

Zlecę wykonanie mini sieci reklamowej

 

Specyfikacja sieci reklamowej

 

Strona widoczna.

Estetyczna strona główna z kilkoma podstronami informacyjnymi dla wydawców reklamodawców rodzajem reklam itp.

 

Panel admina.

Administrowanie stroną główną, prosty CMS za pomocą którego będzie można zmieniać lub dodawać treści na stronie głównej oraz podstronach.

Zarzadzanie/edycja kontami użytkowników (wydawcy oraz reklamodawcy) edycja blokowanie, możliwość zalogowania się na konto użytkownika.

Księgowość- zarzadzanie wpłatami (na początku PayPal) oraz wypłatami dla wydawców (system musi działać dwukierunkowo przyjmować wpłaty oraz wysyłać pieniądze na konto PayPal)

Zarzadzanie zgłoszonymi stornami (wydawca zgłasza stronę, admin akceptuje lub nie, po akcentacji strona wędruje na listę  stron w panelu reklamodawcy.

Zarządzanie oraz edycja kampaniami reklamodawców.

Dodawanie form reklamy (wielkości boksów oraz banerów)

Zarządzanie własnymi kampaniami – jeżeli na daną stronę tymczasowo nie ma reklam puszczamy własne reklamy.

 

Panel wydawcy.

Edycja danych rejestracyjnych, zmiana hasła itp.

Dodawanie stron

Wybór oraz generowanie kodu banera.

Dodawanie konta rozliczeniowego (na razie PayPal w przyszłości inne formy rozliczenia) lista wypłat.

Statystki dodanych stron liczba kliknięć, zarobki.

 

Panel reklamodawcy.

Edycja danych rejestracyjnych dodanie danych firmy, zmiana hasła itp.

Doładowanie konta, jeżeli są dodane dane firmy to system wystawiający faktury

Zarzadzanie kampaniami dodawanie kampanii edycja usuwanie.

- Dodawanie

Nazwa kampanii

Wybór stron z listy

Wybór wielkości banerów (import banerów)

Budżet

Stawka CPC  (można zastosować jakieś podpowiedzi prognozowana liczba wejść)

Statystyki – statystyki każdej kampanii wejścia

 

System musi być bardzo szybki niezawodny w razie zacięci nie może blokować wyświetlania strony wydawcy.

 

 

 

Osoby zainteresowany proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Michał H. Siemaszko

Michał H. Siemaszko

2020.05.28: Witam, Proszę o doprecyzowanie m.in.: 1) Jaką przepustowość Państwo zakładają / wymagają - tj. ilość reklam i serwisów na których mają się wyświetlać 2) Czy dostarczą Państwo projekt dla strony głównej i każdego z widoków aplikacji webowej, czy również opracowanie projektu / szaty graficznej powinno zostać ujęte w wycenie? 3) Czy posiadają Państwo już serwer/y, ew. czy postawienie serwerów dedykowanych dla tego rozwiązania nie jest dla Państwa problemem - chodzi przede wszystkim o ew. ograniczenia dot. stosu technologii, który można zastosować w rozwiązaniu Jeśli chodzi o serwery, mogę również zautomatyzować ich przygotowanie i konfiguracje (Terraform, Ansible) i oczywiście przekazać w ramach zlecenia kod do automatycznego stawiania i konfiguracji. Mam ponad 15 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, automatyzacji i integracji - więcej informacji na wizytówce oferia.pl oraz w serwisie firmowym https://ideas.into.software/. Pozdrawiam, Michał / ideas.into.software
+48 668566023

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
TraviDesign

TraviDesign

2020.05.27: ★ Zapraszamy do współpracy ---- www.travi.pl ---- Wystawiamy FV ★ TRAVI DESIGN to agencja interaktywna działająca na rynku od ponad 10 lat! ★ Rozwijaj swoją firmę dzięki naszemu doświadczeniu. ★ Projektujemy: strony internetowe, sklepy internetowe, logo, aplikacje mobilne i webowe. ★ Zajmujemy się również obsługą Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter. ★ Projektujemy materiałów reklamowe dla firm. ★ Wszsytko czego Twoja firma może potrzebować znajdziesz u nas.★ Sprawdź nas: www.travi.pl ★
(42) 288-2000

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ROSE DESIGN MARZENA ŚWIERSKA

ROSE DESIGN MARZENA ŚWIERSKA

2020.05.25: Witam Państwa Chętnie podejmę się zlecenia. W czym mogę Państwu pomóc ? Projektowanie Stron WWW: Strona Statyczna, Strona Dynamiczna, Systemy e-commerce Usługi dodatkowe: Kodowanie PSD do HTML i CSS Projektowanie doznań użytkownika UX Design, Optymalizacja pod kątem SEO Cenę ustalam indywidualnie zależnie od projektu. Indywidualnie podchodzę do każdego projektu. Zapraszam do kontaktu: https://www.rosedesign.pl/ E-mail: kontakt@rosedesign.pl tel: +48 500 863 328 facebook https://www.facebook.com/RoseDesignpl/ Pozdrawiam, Marzena Świerska, Programista, Web Developer i projektant stron www.

10 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Robert Jarlaczyk

Robert Jarlaczyk

2020.05.24: Dzień dobry. Usługa zawiera wdrożenie od A do Z, czyli: ustalenie/dopracowanie koncepcji, projekt graficzny z uporządkowanymi warstwami w PSD lub dowolny inny format wyjściowy (ai, png, cdr...), opracowanie struktury danych, programowanie systemu, zakodowanie projektu do dowolnego ustalonego formatu, testowanie powdrożeniowe, instalację na wskazanym serwerze, konfigurację wszystkich potrzebnych modułów, opiekę techniczną na ustalony okres. Podgląd postępów prac i umowa z gwarancją. Jestem w tej branży zawodowo od 12 lat. Dostępność od 10:00 do 18:00. Posiadam własne środowisko developersko-testowe. e-mail i telefon na stronie www.softwarelab.online w zakładce Kontakt, znajdą tam Państwo również portfolio. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

60 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
YGWeb.pl

YGWeb.pl

2020.05.21: Dzień dobry, zapraszamy do ustalenia szczegółów - biuro@ygweb.pl https://ygweb.pl/ Jesteśmy elastyczni finansowo, możliwość rozłożenia wpłaty. Zapraszamy do kontaktu. Cena jest orientacyjna.

16 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Paweł Stachurski

Paweł Stachurski

2020.05.21: Indywidualny programista ●●● W branży zawodowo od ponad 9 lat. Doświadczenie w zakresie projektowania dedykowanych aplikacji w Symfony 4/5 Framework, konfiguracja, wdrażanie sklepów, stron internetowych (w pełni responsywne na wszystkie typy urządzeń), zaawns. systemów mvc oraz usług bazodanowych zorientowanych na Web API. Gwarancja 12 msc. Dostępność codziennie od 9:00 do 17:00 ●●● O mnie: www.drive.google.com/open?id=1wwPRNl0ef3nOAyEXwQgOmkspXUI9Dg8G Kontakt email: pawelstachurski@interia.com ☎ - Zapraszam! ✔️ www.goldenline.pl/pawel-stachurski8 ✔️ www.linkedin.com/in/paweł-stachurski-4209191a9

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Projektowanie, Programowanie, SEO, Marketing -> onebrand.pl

Projektowanie, Programowanie, SEO, Marketing -> onebrand.pl

2020.05.21: Dzień Dobry, proszę o telefon, a do 1 godziny dokonam wyceny i ustalimy termin rozpoczęcia prac oraz jego pełny zakres, podpowiem kilka rozwiązań. Proszę o kontakt : | 576 887 237 | biuro@onebrand.pl | www.onebrand.pl | Naszym głównym sukcesem, są sukcesy naszych klientów, dlatego mamy 100% zadowolenia z realizowanych usług. 11 lat doświadczenia w branży sprawi, że obsłużymy Państwa na solidnym gruncie. Nasze realizacje https://onebrand.pl/portfolio/ - więcej na mai | 576 887 237.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Codefia sp. z o.o.

Codefia sp. z o.o.

2020.05.21: Witam serdecznie, jestem profesjonalnym web developerem zajmującym się tworzeniem stron internetowych od podstaw lub w oparciu o gotowe rozwiązania. Wykonam stronę od podstaw w oparciu o autorski kod lub z wykorzystaniem szablonu Wordpress. Wkonuję również aplikacje mobilne. Gwarantuję przy tym pełne zaangażowanie i profesjonalizm wykonania zlecenia. Zapraszam do kontaktu na kontakt@codefia.pl w celu wykonania poprawnej wyceny. Portfolio www.codefia.pl

24 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

2020.05.21: Witam serdecznie chętnie podejmę się zlecenia. Proszę o kontakt mailowy na zleceniaphppresta@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
webserve.pl

webserve.pl

2020.05.20: Dzień dobry, jesteśmy chętni do zrealizowania tego zlecenia. Świadczymy usługi programistyczne oferując swoim konsumentom na najwyższym poziomie aplikacje webowe oraz mobilne, doskonale rozbudowane i w pełni funkcjonalne sklepy internetowe i witryny, tworzymy oprogramowanie CRM dla firm i instytucji. Portfolio do obejrzenia pod adresem: https://webserve.pl/. E-mail: info@webserve.pl Tel. kontaktowy: 587 358 308. Zapraszam do kontaktu w sprawie tej oferty.

9 999 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2020.05.20: Witam, posiadam CRM wykonany w Laravel/PHP/JavaScript, z przyjemnością dopasuję go do Państwa potrzeb- zapraszam do kontaktu celem wykonania zlecenia- proszę o szczegóły: biuro@gddm.com.pl i/lub GSM 794553153. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Zapraszam do współpracy :). Specjalizuję się w technologiach IT- koduję (JavaScript/PHP/Laravel/HTML/CSS/C#/.NET): responsywne strony www, aplikacje PWA, aplikacje mobilne, sklepy on-line (WP-WC, PS1.7x), Wtyczki i Motywy do CMS-ów (D7/8, WP), gry HTML/JavaScript. Dbam o cyberbezpieczeństwo aplikacji www.
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
ClickMaster Polska

ClickMaster Polska

2020.05.20: Panie Krzystofie, chętnie podejmiemy się realizacji tego projektu. Umowa z przeniesieniem majątkowych praw autorskich, wystawiamy faktury VAT i dajemy roczną gwarancję. Gwarantujemy profesjonalne podejście do tematu! Posiadamy doświadczenie w tworzeniu serwisów i aplikacji webowych, tworzymy autorskie projekty graficzne. Nasze realizacje dostępne są na www.clickmaster.pl/realizacje Proszę o przesłanie szczegółów projektu. Zapraszam do kontaktu: Robert - r.pawlowski@clickmaster.pl // +48 730 95 88 22
+48 730 95 88 22

24 600 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Mrowiec

Tomasz Mrowiec

2020.05.20 (zmieniono 2020.05.20 o 14:25): Chętnie się podejmę. Czas realizacji do 2 tygodni, umowa o dzieło, FV. Kontakt do mnie: tomasz.d89@o2.pl - mailem podeślę portfolio. Zaczynać możemy od zaraz.

7 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
TG Coders

TG Coders

2020.05.20: Dzień dobry Panie Krzysztofie, specjalizujemy się w tworzeniu serwisów, portali i aplikacji internetowych. W swoim portfolio mamy wiele ciekawych projektów - jeden z największych serwisów dla masażystów w USA, pierwszą polską sieć łączącą lombardy z klientami, czy wiele aplikacji dla sektora finansowego (więcej pod https://TGcoders.pl/realizacje/). Każdy nasz projekt jest unikalny w związku z czym zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@TGcoders.pl w celu omówienia szczegółów lub telefonicznie 514 583 389. Pozdrawiam serdecznie w imieniu zespołu TGcoders.pl.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2020.05.20: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do: 2 mln użytkowników – 599zł | 150tys użytkowników - 189 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
WEBDELTA Maksymilian Sapa

WEBDELTA Maksymilian Sapa

2020.05.23: Witam, jesteśmy zainteresowani wykonaniem projektu. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu projektów, które były mniej lub bardziej rozbudowane. System, który przygotujemy będzie oparty o połączenie frameworków Laravel + Vue.js również będzie spełniać zasady UI/UX. Nie zapominamy również o responsywności, ponieważ jest to podstawa w dzisiejszych czasach i każda strona lub system internetowy powinny być dostosowane do urządzeń mobilnych. Zbieramy również bazę wiedzy na temat zabezpieczeń, więc i o to zadbamy. Działamy na zasadzie etapów, dlatego w pierwszej kolejności przedstawiamy część wizualną systemu. Następnie zajmujemy się funkcjonalnością oraz wykonaniem testów jednostkowych, integracyjnych oraz manualnych. Dzięki takiej metodzie można na bieżąco kontrolować przebieg pracy nad projektem. Wstępnie system wyceniam na 10000 zł netto oraz czas realizacji to 50 dni roboczych. Zapraszam do kontaktu na adres e-mail: hello@webdelta.eu

12 300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
GRYMAZ PAWEŁ MAJDAŃSKI / MOONFOX CREATIVE AGENCY PAWEŁ MAJDAŃSKI

GRYMAZ PAWEŁ MAJDAŃSKI / MOONFOX CREATIVE AGENCY PAWEŁ MAJDAŃSKI

2020.05.22: Dzień dobry, nazywam się Emil Konnau Przeczytałem ogłoszenie i chciałbym pracować dla Państwa. Łączymy nową i starą wiedzę. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, tworząc estetyczną a nawet piękną formę Design-u i zdrowego podejścia do oprogramowania. Zapraszam do zapoznania się z naszym portfolio na stronie internetowej oraz kontaktu: https://www.moonfox.pl/portfolio / Zapraszam do kontaktu / 733 509 545 / e.konnau@moonfox.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
magweb

magweb

2020.05.20: Cena: 2500zł (brutto) / czas realizacji: 14 dni. Tworzymy wydajne i zoptymalizowane serwisy internetowe oraz aplikacje. Wystawiamy FV. Kontakt: info@magweb.pl

2 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo