Zlecę księgowość spółki z o.o.

(2086680)

Poznań

Zleceniodawca:
Wojc... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 52 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 7
Średni koszt realizacji: 308,75 zł/miesiąc  

Zlecę prowadzenie pełnej księgowości w spółce z o.o.

W związku z tym, że spółka ma być dopiero założona w najbliższych 2-3 miesiącach i nie będzie początkowo generowała dużych przychodów i fv, preferuję następujący system rozliczenia: stały minimalny ryczałt za obslugę księgowąokreślona ryczałtowa cena jednostkowa liczona od każdej faktury jaka będzie przesłana do zaksięgowania.

Mile widziane również oferty uwzględniające dodatkowo usługę doradztwa podatkowego (jako dodatkowy koszt lub w cenie stałego ryczałtu za obsługę księgową).

Proszę tez o wypisanie w ofercie wszystkich ewentualnych dodatkowych kosztów lub usług jakie oferuje biuro rachunkowe/biuro doradztwa podatkowgo. 

Preferuję biuro z Poznania lub miejscowości ościennych (pólnoc Poznania).

Proszę o oferty pisemne.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Ingenium Sp. z o.o.

2020.05.19: Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z Państwa firmą. Nasze biuro mieści się w Poznaniu na Naramowicach i jest certyfikowane przez C.I.K. oraz należymy do SKwP. Od wielu lat specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości małych i średnich firm. W razie potrzeby jesteśmy całkowicie dostosowani do pracy zdalnej, udostępniamy również wgląd online w prowadzone księgi. Stosujemy w naszym cenniku zaproponowany przez Pana system rozliczania - w celu zapoznania się z cenami zapraszam na naszą stronę internetową. W tej cenie oferujemy bardzo szeroki zakres usług m.in. konsultacje, prowadzenie rejestrów ŚT i WNiP, rozliczanie i przesyłanie CIT, JPK, VAT, rozliczanie rozrachunków itd. Jeżeli zainteresowała Pana przedstawiona oferta to zapraszam do kontaktu ze mną pod nr telefonu 517 230 852 lub e-mail: info@br-ingenium.pl Pozdrawiam, Wilhelm Werdin, Biuro Rachunkowe Ingenium.

246 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
ESSE Tomasz Augustyniak

ESSE Tomasz Augustyniak

2020.05.18: Dzień dobry Biuro rachunkowe z Poznania chętnie podejmie się zlecenia. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiadamy nowoczesne oprogramowanie oraz ubezpieczenie OC. Cena za zlecenie to 250 zł netto miesięcznie do 20 dokumentów. W cenie prowadzenia księgowości zalicza się prowadzenie dodatkowych ewidencji tj. Środków trwałych, wyposażenia oraz VAT. Za ponad normowe rozliczenia proponujemy 5 zł netto za każdy kolejny dokument. Prowadzimy również kompleksowe rozliczenia Kadrowo-Płacowe w cenie 25 zł netto miesięcznie za osobę. Posiadamy promocję dla nowych klientów – pierwszy miesiąc współpracy za 1 zł. W celu ustalenia szczegółów proszę o kontakt email: taugustyniak1@gmail.com lub tel: 694 941 558. Pozdrawiam, Tomasz Augustyniak

307,50 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Biuro Rachunkowe AMARANTOS

Biuro Rachunkowe AMARANTOS

2020.05.20: Dzień dobry. Jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy. Moje biuro mieści się w Ostrowie Wielkopolskim, posiadam Certyfikat Księgowy oraz polisę OC. Zapraszam do kontaktu: mail: biuro.amarantos@o2.pl, tel. 533 650 843

250 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
INCOME MAJDA Sp. zo.o.

INCOME MAJDA Sp. zo.o.

2020.05.20: Biuro rachunkowe przyjmie zlecenie zdalnie.Koszt wyjściowy prowadzenia spółki z o.o. to kwota 500 zł.netto do 50 dokumentów .Doradztwo podatkowe w cenie.Dodatkowo płatne w cenie m-cznej obsługi koszt sprawozdania rocznego.Zapraszam do współpracy 607145694.

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
PMKK spółka z o.o.

PMKK spółka z o.o.

2020.05.19: Kalkulus sp. z o.o Biuro Rachunkowe z Wrocławia Nasz cennik www.pmkk.eu tel. 730 999 225. Cena 200 zł + 2 zł za każdy wpis. Doradztwo podatkowe - cena za poradę - rozwiązanie problemu na piśmie. Obsługa prawna - ryczałt z określona ilością godzin.

220 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
GK Biuro Rachunkowe Katarzyna Gurbin

GK Biuro Rachunkowe Katarzyna Gurbin

2020.05.19: Dzień dobry, prosze o kontakt i podanie adresu e-mail . Wyślę ofertę . https://gurbin.pl/ Pozdrawiam Katarzyna Gurbin

310 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
Ines Sp.z o.o.

Ines Sp.z o.o.

2020.05.18: Dzień dobry, Chętnie podejmiemy współpracę. Świadczymy również usługi w zakresie ochrony środowiska. Współpracujemy z agencją celną. Cena obejmuję stawkę ryczałtową do 15-tu dokumentów za miesiąc. Każda większa ilość uzgadniana jest indywidualnie i jest zależna od tego czy wzrost jest jednorazowy czy stały. Szczegółowych informacji udzielam pod nr tel 501 604 601 lub inespoznan@gmail.com. Pozdrawiam Inez Antoniewicz-Spychalska

369 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo