Zlecę wykonanie szablonu aplikacji mobilnej

(2085932)

Słupsk

Zleceniodawca:
Wojc... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 42 dni
Budżet zlecenia: 1 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 16
Średni koszt realizacji: 1 250 zł/całość  

Zlecę wykonanie szablonu do aplikacji mobilnej w czystym HTML/CSS. Aplikacja jest tworzona z wykorzystaniem Ember.js a następnie portowana przez Corber.io na aplikację mobilną. Nie jest to typowa strona internetowa, ponieważ interesuje mnie tylko responsywaność dla smartfonów i tabletów. Powinna być ona zrobiona w duchu nowoczensej aplikacji mobilnej (poglądowy styl na obrazku). Między innymi widoki które będą potrzebne na teraz to logowanie, rejestracja, profil, lista profili. Proszę o oferty wyłącznie zainteresowanych z doświadczeniem na tym polu.poglądowy styl

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Robert Jarlaczyk

Robert Jarlaczyk

2020.05.28: Dzień dobry. Usługa zawiera wdrożenie od A do Z, czyli: ustalenie/dopracowanie koncepcji, projekt graficzny w dowolnym formacie wyjściowym (psd, ai, png, cdr, swf...), możliwość zakodowania grafiki do dowolnego formatu, opiekę techniczną na ustalony okres. Podgląd postępów prac i umowa z gwarancją. Jestem w tej branży zawodowo od 12 lat. Dostępność od 10:00 do 18:00. Posiadam własne środowisko developersko-testowe. e-mail i telefon na stronie www.softwarelab.online w zakładce Kontakt, znajdą tam Państwo również portfolio. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

1 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

2020.05.28: Witam serdecznie chętnie podejmę się zlecenia. Proszę o kontakt mailowy na zleceniaphppresta@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
TraviDesign

TraviDesign

2020.05.27: Zapraszamy do współpracy. Nasz najnowszy projekt aplikacji typu PWA w oparciu o Laravel: https://dribbble.com/shots/11416336-Restaurant-mobile-app-PWA-darkmode - Prosimy o kontakt mailowy w celu omówienia szczegółów. Po sporządzeniu briefu będziemy mogli wycenić usługę. Pracujemy w środowisku CC.
(42) 288-2000

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Szymon Hanas

Szymon Hanas

2020.05.21: Dzień dobry, jesteśmy polską firmą z 15 letnim doświadczeniem w branży IT . Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron, sklepów internetowych, aplikacji mobilnych, pozycjonowaniem stron internetowych oraz wszelkimi usługami informatycznymi. Z przyjemnością podejmujemy się rzetelnej oraz szybkiej realizacji projektu – strona „mini” gotowa w przeciągu zaledwie 24 h. Nasze bogate portfolio dostępne jest pod adresem strony https://e-solutions24.pl/. Jeśli byłby Pan zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty, proszę o wiadomość: shanas@e-solutions24.pl . Prześlę odpowiedni formularz , w którym będzie mógł Pan opisać funkcjonalności, jakie mają znaleźć się na stronie, czy aplikacji , na podstawie którego zostanie dokonana wycena wraz z przypuszczalnym czasem realizacji. W celu jakichkolwiek pytań zapraszam również do kontaktu pod nr 726 699 894. Pozdrawiam serdecznie.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Jastrowicz

Tomasz Jastrowicz

2020.05.19: Zapraszam do zapoznania z portfolio: www.jastrowicz.pl - projektowanie & wdrażanie stron i sklepów internetowych. Kontakt: mail: tomasz@jastrowicz.pl tel: 516-244-996

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2020.05.19: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do: 2 mln użytkowników – 599zł | 150tys użytkowników - 189 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
YGWeb.pl

YGWeb.pl

2020.05.19: Dzień dobry, zapraszamy do realizacji zlecenia z naszą firmą - https://ygweb.pl/ W celu ustalenie szczegółów zapraszamy do kontaktu biuro@ygweb.pl Koszt jest orientacyjny, do negocjacji oraz do rozłożenia na raty :) Jesteśmy elastyczni w temacie finansów.

4 920 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Paweł Stachurski

Paweł Stachurski

2020.05.18: Indywidualny programista ●●● W branży zawodowo od ponad 9 lat. Doświadczenie w zakresie projektowania dedykowanych aplikacji na urządzenia mobilne Android, iOS. Pełna obsługa - konfiguracja, wdrażanie na markety, usług bazodanowych zorientowanych na Web API. Gwarancja 12 msc. Dostępność codziennie od 9:00 do 17:00 ●●● O mnie: https://drive.google.com/open?id=1zfo0dF0PCgdqF-e6DIlFTVv8yrPpvFly Kontakt email: pawelstachurski@interia.com ☎ - Zapraszam! ✔️ www.goldenline.pl/pawel-stachurski8 ✔️ www.linkedin.com/in/paweł-stachurski-4209191a9

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Projektowanie, Programowanie, SEO, Marketing -> onebrand.pl

Projektowanie, Programowanie, SEO, Marketing -> onebrand.pl

2020.05.18: Dzień Dobry, proszę o telefon, a do 1 godziny dokonam wyceny i ustalimy termin rozpoczęcia prac oraz jego pełny zakres, podpowiem kilka rozwiązań. Proszę o kontakt : | 576 887 237 | biuro@onebrand.pl | www.onebrand.pl | Naszym głównym sukcesem, są sukcesy naszych klientów, dlatego mamy 100% zadowolenia z realizowanych usług. 11 lat doświadczenia w branży sprawi, że obsłużymy Państwa na solidnym gruncie. Nasze realizacje https://onebrand.pl/portfolio/ - więcej na mai | 576 887 237.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Bogumiła Gebler

Bogumiła Gebler

2020.05.17: Dzień dobry Od 18 lat zajmuję się projektowaniem m.in.app. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i kreatywnie. Zapraszam do kontaktu. Apallachy094@gmail.com

1 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
EDIOS Sp. z.o.o

EDIOS Sp. z.o.o

2020.05.17: ⚡⚡Witam serdecznie, Proszę zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą. Mamy gotowe SKRYPTY PHP, pozwalające szybko i od podstaw uruchomić własny portal internetowy. Autorskie wielojęzyczne skrypty PHP + grafika RWD + CMS do zarządzania portalem + płatności online. W ofercie: ✔️ skrypt Ogłoszeń jak olx.pl, ✔️ skrypt katalogu firm jak panoramafirm, ✔️ skrypt anonsów typu roksa, ✔️ skrypt zakupów grupowych typu grupon, ✔️ skrypt bazy noclegowej ⚡⚡ Możliwość szerokiego zastosowania/wykorzystania. Wystawiamy FVAT23%, bezpłatna instalacja, pomoc techniczna w prowadzaniu portalu. || Dane kontaktowe: e-mail : kontakt@edios.pl | Tel: ☎ 697-293-173 ☎. Więcej informacji na www.edios.pl

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
webserve.pl

webserve.pl

2020.05.17: Dzień dobry, jesteśmy chętni do zrealizowania tego zlecenia. Świadczymy usługi programistyczne oferując swoim konsumentom na najwyższym poziomie aplikacje webowe oraz mobilne, doskonale rozbudowane i w pełni funkcjonalne sklepy internetowe i witryny, tworzymy oprogramowanie CRM dla firm i instytucji. Portfolio do obejrzenia pod adresem: https://webserve.pl/. E-mail: info@webserve.pl Tel. kontaktowy: 587 358 308. Zapraszam do kontaktu w sprawie tej oferty.

5 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Szymon Bortel

Szymon Bortel

2020.05.17: Dzień dobry Panie Wojciechu, mogę podjąć się zlecenia od ręki. Zapraszam do kontaktu: szymonbortel8@gmail.com.

1 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2020.05.17: Witam, zapraszam do kontaktu celem wykonania zlecenia- proszę o szczegóły: biuro@gddm.com.pl i/lub GSM 794553153. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Wybierając moje usługi korzystasz z faktycznie istniejącej od kilkunastu lat firmy (freelancer). Potrzebujesz wysokiej jakości wykonania i kontaktu z sympatycznym fachowcem? To zapraszam do współpracy :). Specjalizuję się w technologiach IT- koduję (JavaScript/PHP/Laravel/HTML/CSS): responsywne strony www, aplikacje PWA, aplikacje mobilne, sklepy on-line (WP-WC, PS1.7x), Wtyczki i Motywy do CMS-ów (D7/8, WP), gry HTML/JavaScript. Dbam o cyberbezpieczeństwo aplikacji www.
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
TG Coders

TG Coders

2020.05.17: Dzień dobry Panie Wojciechu, specjalizujemy się w tworzeniu serwisów, portali i aplikacji internetowych. W swoim portfolio mamy wiele ciekawych projektów - jeden z największych serwisów dla masażystów w USA, pierwszą polską sieć łączącą lombardy z klientami, czy wiele aplikacji dla sektora finansowego (więcej pod https://TGcoders.pl/realizacje/). Każdy nasz projekt jest unikalny w związku z czym zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@TGcoders.pl w celu omówienia szczegółów lub telefonicznie 514 583 389. Pozdrawiam serdecznie w imieniu zespołu TGcoders.pl.

7 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Robert Siporski

Robert Siporski

2020.05.17: Witam, wykonam to zlecenie proszę o kontakt robersiporski@int.pl

1 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo