Kupiłem produkt a nie otrzymałem nic

(2068038)

Krakow

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 24 dni
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 5
Średni koszt realizacji: 80 zł/całość  

Sprawa jest prosta

- kupiłem tablet w bestcena.pl 17 stycznia. Poprosili mi zaczekać trochę dłużej, bo mieli problemy z dostawą.
- 30 stycznia dostałem od sklepu maila, że moje zamówienie zostało znulowane i pieniądze zostaną zwrócone (podałem numer konta do zwrotu środków, bo prosili)
- kupiłem tablet gdzie indziej, bo powiedzieli mi że zamówienie jest anulowane (mam maila w potwierdzenie)
- 10 lutego dostałem tablet z bestcena.pl, chociaż i mówili że jest anulowane
- zadzwoniłem do sklepu, przeprosili mnie, powiedzieli że jest to błąd, powiedzieli wysłać tablet do nich a zwrócą pieniądze
- 11 lutego wysłałem tablet, mam kod do śledzenia i jest tam podana informacja, że przesyłka dotarwa celi
- i właśnie od dnia wysyłki (od 11go lutego) nie dostałem pieniędzy, nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonu (z dowolnego telefonu można dzwonić, nie odbiorą, bo wyłączyli).

Podsumując, mam całą korespondencję mailową, mam potwierdzenia na wszystko, ale nie mam odpowiedzi od sklepu i zwrotu i potrzebuję pomocy w odzyskiwaniu środków.

Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Filip Urbanowicz

Filip Urbanowicz

2020.03.13: Szanowni Państwo Wyślemy wezwanie do zapłaty z naszego oddziału w Wielkiej Brytanii. Koszt - 40 EUR, finalnie musi zapłacić dłużnik, więc zasadniczo jeśli na tym się zakończy pozytywnie, nie powinno Państwa to kosztować nic. Pobierzemy jednak od Pana kwotę 80 zł, którą zwrócimy po otrzymaniu płatności przez firmę brytyjską.
+48609374929

80 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
GP Kancelaria Radców Prawnych Strzelec-Gwóźdź Spółka Partnerska

GP Kancelaria Radców Prawnych Strzelec-Gwóźdź Spółka Partnerska

2020.03.05: Dzień dobry, zachęcam do zapoznania się z naszym serwisem internetowym www.SolidneWezwanie.pl. Koszt wysyłki wezwania do zapłaty to jedynie 69 zł. Zaś w przypadku wysyłki wezwania za granicę i w języku angielskim, to jedynie 150 zł. Po wysyłce wezwania istnieje możliwość dalszego poprowadzenia sprawy przez naszą Kancelarię.
+48 12 200 25 25

69 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Daria Fetsiak

Daria Fetsiak

2020.03.19: Dzień dobry, współpracuję z platformą usług prawnych LEXNONSTOP-łączę klientów z prawnikami bez wychodzenia z domu w całej Polsce wszystkich specjalizacji. Za pomocą tego linku można się skontaktować z prawnikami: http://lexnonstop.com/zadaj-pytanie/dla-ciebie/x6EY96 Pozdrawiam.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kancelaria Prawno Finansowa Lex Investments Kuś & Nowakowski s.c.

Kancelaria Prawno Finansowa Lex Investments Kuś & Nowakowski s.c.

2020.03.10: Dzień dobry, nawiązując do zamieszczonego ogłoszenia, zapraszamy do zapoznania się z działalnością naszej kancelarii na www.lexinvestments.pl, oraz do kontaktu- dział prawny: 507-216-472

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Banaczek Śledź Kancelaria Radców Prawnych

Banaczek Śledź Kancelaria Radców Prawnych

2020.03.05: Dzień dobry, możemy zająć się przygotowaniem wezwania do zapłaty. Jeśli to nie przyniesienie efektu, sprawę w dalszej kolejności można skierować do sądu. Zwracam uwagę, że właściciel portalu to spółka brytyjska. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu (e-mail: kancelaria@banaczek-sledz.pl). Zaproponowane wynagrodzenie obejmuje koszt sporządzenia i wysłania wezwania do zapłaty. Jeżeli nie przyniesie ono efektu, wtedy konieczny będzie pozew o zapłatę. Z poważaniem, Norbert Banaczek Radca prawny

123 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo