Zlecę badanie rynku w celu poszukiwania wartościowej niszy

(2064774)

Pabianice

Zleceniodawca:
Damian ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 24 dni
Budżet zlecenia: 1 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6

Zlecę 

badanie rynku lub skorzystanie z wiedzy w celu znalezienia wartościowej niszy do importu produktów z Chin.

Obecnie jestem w branży dziecięcej i wchodzę w branżę ogrodową.

Poszukuję osoby doświadczonej która ma doświadczenie pw. tematu jaki interesuje ludzi, patrząc na to pw. sprzedaży najlepiej na zasadzie tzw. abonamentu - sklep internetowy.

Do importu mam już zespół, nie mam tylko pomysłu w jaką gałąź wejść aby móc sprowadzać produkty bardzo dobrej jakości z Chin stąd to ogłoszenie.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Szyjemy Strony Agencja Interaktywna

Szyjemy Strony Agencja Interaktywna

2020.03.20: Witamy! Chętnie zajmiemy się realizacją tego zlecenia! Gorąco zapraszamy do współpracy! Posiadamy bardzo bogate doświadczenie jeżeli chodzi o programowanie. ★ Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia: kontakt@szyjemystrony.pl. Pozdrawiam AleX.

1 200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Piotr Tomilicz

Piotr Tomilicz

2020.02.25: Dzień dobry, Panie Damianie. Być może zdołam wskazać właściwą osobę. Znam doskonałego stratega, który - z tego, co wiem - od niedawna tworzy strategię zażegnania kryzysu w jednej z największych spółek w Polsce. Zapraszam do wiadomości prywatnej, chętnie podam namiary na niego.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
TARGET CONTACT CENTER

TARGET CONTACT CENTER

2020.02.24: Witam, chętnie przedstawię szczegóły możliwej realizacji projektu (kompleksowej). Jesteśmy profesjonalnym Contact Center świadczącym usługi związane z kompleksową obsługą klienta. Termin rozpoczęcia- realizacji projektu możliwy od zaraz. Proszę o kontakt pod poniższym adresem: agnieszka.tercjak@targetcc.eu Dziękuję i pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2020.02.22: Witam, zapraszam do kontaktu przedyskutujmy możliwość nawiązania współpracy: biuro@gddm.com.pl i/lub GSM 794553153. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Wybierając moje usługi korzystasz z faktycznie istniejącej od kilkunastu lat firmy.
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Katarzyna Szymczyk

Katarzyna Szymczyk

2020.02.25: Napisałam wiadomość prywatną, zapraszam do kontaktu.

5 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Michał Wojczek

Michał Wojczek

2020.02.23: Dzień dobry! Jestem w marketingu od trzech lat. Zajmuję się moderacją profili społecznościowych dla firm, tworzę kampanie reklamowe i piszę. Zatrudnia mnie magazyn VIP Styl, portal Kulturalne Media i od początku roku też biuro marketingowe Szymansky, gdzie odpowiadam za copywriting, facebooka i teksty zapleczowe. Proszę o kontakt na maila: m.wojczek@wp.pl

750 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo