Tworzenie Regulaminu Niemieckiego Sklepu Internetowego

(2063320)

Kałuszyn

Zleceniodawca:
Wioleta ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 7 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Zlecę utworzenie profesjonalnego regulaminu dla niemieckiego sklepu internetowego z wdrożeniem prawnym wedle obowiązującego prawa w niemczech- w jezyku polskiem bez tłumaczenia.

 

Mile widziana wiedza na temat prawa sprzedazy obowiązującego w niemczech

Zainteresowanych  prosimy o kontak.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
APM PONIATOWSKA-MAJ KANCELARIA PRAWNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

APM PONIATOWSKA-MAJ KANCELARIA PRAWNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

2020.02.19: Dzień dobry, główną specjalizacją naszej Kancelarii jest sporządzanie dokumentacji (również na prawie zagranicznym) prawnej na strony sklepów i serwisów internetowych, a także kwestie ochrony danych osobowych. Jesteśmy właścicielem serwisu internetowego www.SolidnyRegulamin.pl. Przy kontakcie proszę powołać się na portal oferia, a przyznamy 10% rabat!. Zachęcam do kontaktu: tel.: +48 537-786-187, e-mail: magda@apmkancelaria.pl Z naszych regulaminów obecnie korzysta ponad 3500 zadowolonych Klientów.
+48 537 786 187

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
F.H.U> IT EXPERT Patryk Kionka

F.H.U> IT EXPERT Patryk Kionka

2020.02.22: Zapraszam do kontaktu itexpert24h@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Marcin Matusewicz

Marcin Matusewicz

2020.02.19: Witam Serdecznie. Doradca prawny, autor kilku wydanych publikacji naukowych i kilkunastu artykułów, prawnik-freelancer, specjalista czynnej poradni prawnej - 19 lat różnorodnego doświadczenia w obsłudze prawnej, specjalista prawa materialnego, specjalizacja prawo cywilne, administracyjne, e-commerce, ngo → zrealizuje zleconą usługę w terminie do 3-4 dni kalendarzowych; proponowane wynagrodzenie: 999 zł obejmuje: komplet dokumentów, porady w sprawie i konsultacje prawne w temacie bez ograniczeń. Wystawiam rachunek/fakturę bV. Polecam się uwadze Zleceniodawcy i zapraszam do współpracy, posiadam aktualne i udokumentowane praktyczne doświadczenie w przedmiocie zlecenia, również w języku angielskim i niemieckim [referencje,pozytywne opinie,portfolio]. Z Poważaniem. IustitiaLex, doradca prawny [WROCŁAW] tel.693235017 oraz e-mail: marcmat@o2.pl

999 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo