Copywriter do Email Marketingu i obsługi Email Automation oraz SEO

(2063172)

Warszawa

Zleceniodawca:
Kamil ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 37 dni
Budżet zlecenia: 3 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 2

Do naszego zespołu szukamy osoby na stałe, która będzie tworzyć teksty sprzedażowe, hasła reklamowe i oferty marketingowe dla szkoleń video online na temat poprawy pracy mózgu i samopoczucia.

Umiejętności miękkie: Osoba ta powinna znać i śledzić najnowsze standardy marketingu i umieć sprzedawać produkty online.
Umiejętności twarde: MailerLite i Wordpress.

Dodatkowym atutem (ze względu na tematykę) będzie zamiłowanie do diet, sportu i zdrowia.

Prosimy o wycenę miesiąca pracy i podanie deklarowanej ilości godzin - nie rozliczamy się za ilość znaków/słów, tylko za czas.

Zapraszam do wypełnienia ankiety: ******* dlaczego ukryte?

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Dominika Witkowska

Dominika Witkowska

2020.03.12: Dzień dobry, Bardzo chętnie podejmę współpracę. Z uwagi na to, że jako copywriter jestem na początku swojej drogi, przez pierwszy miesiąc oferuje pracę na zasadzie wolontariatu- bezpłatnie. Sport i zdrowy tryb życia są mi tematami bardzo bliskimi, na bieżąco poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku. Z poważaniem, Dominika Witkowska

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Mariola Masiul

Mariola Masiul

2020.02.20: Dzień Dobry! :) Mam na imię Mariola, i również zajmuję marketingiem internetowym w biznesie :) Copywriting, Social Media, Prowadzenie Funpage i wiele innych dziedzin w tym zakresie. Nie będę wychwalać się stażem pracy i certyfikatami, a zaangażowaniem, które przynosi pozytywne efekty. Każdy jest człowiekiem, a "zimna" kampania i "zimne" teksty, z reguły są nie trafne. :) Dlatego do odbiorcy, z sercem i reklamować tak, jak dla siebie! :) Zależy mi na dobrze i rzetelnie wykonanej pracy, aby wszystkie strony były zadowolone z warunków współpracy i stworzenia relacji być może i na przyszłość. Proponuję 1500 zł netto w zamian za efekty. Na początek, trzeba zapoznać swoje idee. Pozdrawiam! :) Mariola Masiul. @mail : mariolamasiul@gmail.com

1 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo