Program do pobierania danych z platform aukcyjnych oraz ich analizy

(2062530)

Częstochowa

Zleceniodawca:
Dominik ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 6 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 9
Średni koszt realizacji: 1 500 zł/całość  

Dzień dobry,
zlecę wykonanie programu, który na podstawie pobranych parametrów (Marka, model, rok, przebieg, silnik, skrzynia itd) będzie miał możliwość wyświetlenia odpowiadających ofert na portalu otomoto, mobile.de etc.
Funkcjonalnością, którą chcielibyśmy wykorzystywać w programie byłaby analizacja historii ofert pod kątem wytypowania najdokładniejszej ceny do nowych ofert na podstawie wcześniej licytowanych pojazdów.

Zależy nam na automatyzacji powtarzalnych procesów oraz zwiększenia dokładności oddawanych ofert pod kątem obecnej sytuacji na rynku.

Z góry uprzejmie dziękuje za oferty

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Mariola Juchnikowska

Mariola Juchnikowska

2020.02.16: Dzień dobry, Jestem zainteresowana wykonaniem zlecenia. Treść oferty przeczytałam, ale pomimo tego mam kilka pytań mających wpływ na wycene. Myślę ze zainteresują Państwa moje rozwiązania. Proszę o kontakt mariola@juchnikowski.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Agencja Netrizon

Agencja Netrizon

2020.02.15: Witam Panie Dominiku. Specjalizujemy się w tego typu realizacjach. Proszę o kontakt mailowy hello@netrizon.eu w celu omówienia szczegółów i przedstawienia oferty. Możliwa faktura. Pozdrawiam, Krzysztof.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
itdesk.biz - Provider Twoich usług

itdesk.biz - Provider Twoich usług

2020.02.14: Witam serdecznie, jesteśmy chętni do podjęcia się realizacji tego zlecenia. Świadczymy profesjonalne usługi informatyczne, dostarczając rozwiązania w ASP .NET, Pythonie, Javie oraz Ruby. Na usługi wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się dokładnie z projektem i omówienia szczegółów współpracy, kontaktowy adres e-mail: office@itdesk.biz, telefon: +48 71 735 3264
+48 71 735 3264

1 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Andrzej Tkaczyk

Andrzej Tkaczyk

2020.02.14: Witam. Zajmuje się na codzień pisaniem parserów w pracy. Proszę o szczegóły i jakiś konkretny przykład na mój email: and.tkaczyk1@gmail.com, bo nie mogę sobie tego zwizualizować ;) Cena orientacyjna. Zapraszam do współpracy. Pozdrawiam, Andrzej.

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Przemysław Niedziela

Przemysław Niedziela

2020.02.14: Chętnie podejmę się wykonania, zapraszam do kontaktu - przemek.niedziela@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CoolPage.pl - tworzenie portali i sklepów

CoolPage.pl - tworzenie portali i sklepów

2020.02.14: Realizowałem już podobny projekt (w innej branży). Systemy tego typu wymagają stałej opieki technicznej. Jeśli dysponujecie Państwo odpowiednim budżetem to możemy wykonać podstawową wersję takiego systemu i go stale rozwijać, korygować i ulepszać. Zapraszam do kontaktu: biuro@coolpage.pl lub telefonicznego.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
WEBDELTA Maksymilian Sapa

WEBDELTA Maksymilian Sapa

2020.02.17: Witam, z chęcią wykonamy tak ciekawy projekt. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu dedykowanych oprogramowań, dlatego mogę zapewnić, że projekt który napiszemy będzie bardzo dobrze zabezpieczony, zoptymalizowany pod kątem szybkość oraz intuicyjny. Cena za wykonanie programu wyniesie 4000 zł netto oraz czas realizacji do 30 dni. Zapraszam do kontaktu na adres e-mail: hello@webdelta.eu

4 920 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Piotr Sikora

Piotr Sikora

2020.02.16: Witam, Tworzyłem już taki program do pobierania danych z serwisów allegro/otomoto/motogratka parę lat temu dla siebie (jeśli bym znalazł bazę danych to mógłbym ją udostępnić). Dodatkowo interesuje się motoryzacją, więc mógłbym coś podpowiedzieć. Zapraszam do kontaktu: piotr.sikora.it+oferia@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
RADOMsoft

RADOMsoft

2020.02.14: Chętnie wykonam taki program dla Państwa. Musiałbym się dowiedzieć tylko jak chcą Państwo bym wyliczał cenę (z jakiego okresu wstecz, co robić jak jedna oferta miała różne ceny - brać najmniejszą?). I czy jedyne co ma udostępniać program to jedna liczba - szacowana cena - czy też coś jeszcze więcej (lista ofert, historia ich cen...).? Drugie pytanie - czy musi w pierwszej wersji działać na obu - otomoto i mobile.de, czy wystarczy na jednym z nich. Jeden portal, to mniejszy koszt dla Państwa na start i sprawdzenie mnie jako wykonawcy, a dla mnie to rozeznanie się w temacie. A potem możemy się umawiać na rozszerzanie projektu. Zapraszam do kontaku: biuro@radomsoft.pl - Jeśli są Państwo zainteresowani, to proszę przesłać mi numer telefonu. Oddzwonię, dopytam i podam cenę.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo