Projekt Online do Wrysowywania w DXF (PHP+Mysql)

(2061748)

Bydgoszcz

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 5 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Prosimy o wycenę projektu opatego na Laravel (WP) + PHP + Mysql działającego online. (dwa pliki opisowe w załączniku) Jeden z nich opisuje frontend drugi backend (funkcje php)

W skrócie projekt po imporcie pliku .dxf z wrysowaną ścianą, importuje też punkty charakterystyczne lub pozwala na ich wpisanie w formularzu. Następnie na tej bazie, wykonuje algorytmy szczegółowo opisane graficznie w Algorytm Part 2  i wrysowuje proste kształty (oraz małe rysunki .dxf) w ten rysunek .dxf, bez zmiany rysunku oryginalnego (tylko dodaje pewne elementy). Następnie eksportujemy plik dxf ze zmianami i pozwalamy na ściągnięcie go użytkownikowi.

Część opisu : Algorytm Part 2 urośnie jeszcze około 20%. Mimo dużego graficznego opisu, większość funkcji jest prosta i powtarzalna w pewnym zakresie. 

Proszę o wycenę realizacji projektu w terminie 6 marzec 2020r.

Projekt rozwojowy w dalszych terminach będą prowadzone dalsze prace nad nim.

Pliki z opisem: (plik svg proszę odczytać darmowym programem inkscape)

Download link
******* dlaczego ukryte?

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
itdesk.biz - Provider Twoich usług

itdesk.biz - Provider Twoich usług

2020.02.12: Witam serdecznie, jesteśmy chętni do podjęcia się realizacji tego zlecenia. Świadczymy profesjonalne usługi informatyczne, dostarczając rozwiązania w ASP .NET, Pythonie, Javie oraz Ruby. Na usługi wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się dokładnie z projektem i omówienia szczegółów współpracy, kontaktowy adres e-mail: office@itdesk.biz, telefon: +48 71 735 3264
+48 71 735 3264

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Cypis.net Dariusz Zapisek

Cypis.net Dariusz Zapisek

2020.02.12: D.zapisek@cypis.net

80 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
ITRANK | Aplikacje szyte na miarę

ITRANK | Aplikacje szyte na miarę

2020.03.06: Witamy, specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji webowych, natywnych oraz hybrydowych. Wykonamy Państwa zlecenie w podanej cenie (cena widoczna obok ogłoszenia), z czasem realizacji 10 dni. Do końca marca posiadamy zniżkę 10% dla wszystkich klientów na wszystkie usługi z zakresu designu/programowania. Zniżka doliczana jest dodatkowo do podanej kwoty. Zapraszamy do kontaktu: kontakt@itrank.pl

1 450 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo