Zlecę prowadzenie spraw dotyczących niezapłaconych faktur

(2056558)

Koszalin

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 35 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 1

Zlecę prowadzenie spraw dotyczących niezapłaconych faktur za usługi transportowe oraz noty obciążeniowe 40€ za koszty odzyskiwania należności zgodnie z art. 10 ustawy o terminach zapłaty w transakcjach handlowych z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 403)

Miesięcznie mamy 1-3 sprawy. Interesuje nas współpraca na zasadzie: - 0 zł za wniesienie pozwu i ew. prowadzenie postępowania egzekucyjnego, - ponosimy opłatę sądową od pozwu i ew. inne koszty postępowania, którymi docelowo obciążany jest dłużnik, - wynagrodzenie kancelarii zwrotu kosztów zastępstwa prawnego proporcjonalnie do zakresu, w którym kwota ta zostanie przez dłużnika uiszczona lub wyegzekwowana.

Poszukujemy tylko firm z okolic Koszalina 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Kancelaria Adwokacka Aleksander Celmer

Kancelaria Adwokacka Aleksander Celmer

2020.01.24: Dzień dobry, gdyby byli Państwo zainteresowani również podjęciem współpracy z Kancelarią spoza okolic Koszalina, wówczas zapraszam do kontaktu pod nr tel. 607375184, E-mail: krzysztof.dragunowicz@gmail.com . Kancelaria Adwokacka Aleksander Celmer z Poznania prowadzi już od wielu lat bieżącą obsługę prawną wielu podmiotów gospodarczych w związku z tym posiada doświadczenie w tego typu sprawach i jest w stanie Państwu pomóc. Z poważaniem, Krzysztof Dragunowicz

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo