Full-Stack programista do projektu na Symfony i Elasticsearch

(2047850)

Wrocław

Zleceniodawca:
Andrzej ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 24 dni
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6

Szukam zdolnego Full-Stack programisty (lub firmy) do dłuższej współpracy przy portalu opartym na Symfony i Elasticsearch. Dłuższe doświadczenie w obydwóch technologiach bardzo mile widziane. Praca zdalna rozliczana na podstawie projektu lub godzin.

W razie pytań proszę o wiadomość.

Pozdrawiam

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Agencja Netrizon

Agencja Netrizon

2019.12.18: Witam Panie Andrzeju. Specjalizujemy się w tego typu realizacjach. Proszę o kontakt mailowy hello@netrizon.eu w celu omówienia szczegółów i przedstawienia oferty. Możliwa faktura. Pozdrawiam, Krzysztof.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
E-CODER Łukasz Marszałek

E-CODER Łukasz Marszałek

2019.12.18: Witam serdecznie Panie Andrzeju, jestem zainteresowany współpracą z Panem. Mam ponad 10 letnie doświadczenie w programowaniu. Zachęcam do kontaktu i omówienia ewentualnej współpracy. E-mail: biuro@e-coder.pl | Telefon: 664 888 989 | www: http://e-coder.pl/ | Pozdrawiam Łukasz Marszałek

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2019.12.17: Witam, służę wiedzą z Laravel :)- jeżeli może być, to zapraszam zapraszam do kontaktu- proszę o szczegóły: biuro@gddm.com.pl i/lub GSM 794553153. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Wybierając moje usługi korzystasz z faktycznie istniejącej od kilkunastu lat firmy (freelancer). Potrzebujesz wysokiej jakości wykonania i kontaktu z sympatycznym fachowcem? To zapraszam do współpracy :). Specjalizuję się w technologiach IT- koduję (JavaScript/PHP/Laravel/HTML/CSS/C#/.NET): responsywne strony www, aplikacje PWA, aplikacje mobilne, sklepy on-line (WP-WC, PS1.7x), Wtyczki i Motywy do CMS-ów (D7/8, WP), gry HTML/JavaScript.
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomasz Wójcik

Tomasz Wójcik

2020.02.06: Witam, posiadam kilkuletnie doświadczenie w PHP, Symfony. Proszę o więcej informacji na tomwoj7@gmail.com

50 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
PNSOFT Usługi informatyczne

PNSOFT Usługi informatyczne

2020.01.22: Witam , posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w programowaniu Java, .NET, PHP zapraszam do współpracy jeśli mimo wszystko jest możliwa zdalna współpraca.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Roblad

Roblad

2019.12.19: Witam, Prosze o kontakt w obu technologiach mam doswiadczenie i z chęcią podejme sie współpracy. Proszę o kontakt mailowy rpiszczek@roblad.com ustalimy szczegóły Pozdrawiam

80 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo