Zlecę wykonanie dachu z attyką

(2044596)

Borzęcin Duży

Zleceniodawca:
Włod... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 76 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę wykonanie dachu o powierzchni około 280 m2 na budynku murowanym ( lokal użytkowy) w kształcie litery L. Bydunek będzie budowany od wiosny 2020 a dach z racji finansowych musi być ekonomiczny. Zastanawiam się nad wersją z płyty warstwowej z 20 cm wełny na odpowiedniej konstrukcji stalowej malowanej p-pożarowo wraz z konstrukcją pod wysoką na 1.5m attyką z płyty lub styropianu na OSB w części czołowej budynku ( tył nie ma muru oporowowego - więc dach ze spadkiem 3%. Rozważam tez wersię z odpowiednią płytą trapezową i wełna 20-15 cm pokrytą 2x papą.

Pierotnie mam zaprojektowany żelbeton z ociepleniem z wełny z klinami spadkowymi i 2x papą. Niestety wyceny które mam przekraczają 160 tys więc po prostu mnie na niego nie stać. 

Muszę przeprojektować posiadany projekt pod lekką konstrukcję.

Jeśli ktoś może mi pomóc w całościowym ogarnięciu sprawy dachu - proszę o kontakt.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
ZUH MATEX-BUD

ZUH MATEX-BUD

2019.12.03: Witam! Jestem zainteresowany wykonaniem zlecenia,. Jesteśmy z Legionowa . tel. 604-684-468; mail: mateusz312@interia.pl. Zajmujemy się obudowamy z płyt i konstrukcjami i mamy też projektanta z którym wspópracujemy. Rocznie wykonujemy ok. 2000-5000m2 hal przemysłowych i dachów na domach wielorodzinnych. Ostatnio wykonana inwestycja to dach bloku o powierzchni ok. 600m2 wspólnoty mieszkaniowej przy Al. Jerozolimskich w Warszawie oraz hala to 1000m2 dla firmy PERSON w Stanisławowie. A także m.in hale dla firmy VIMAR oraz serwis AUTO-BLAK w Warszawie, FRYZOPOL w Klembowie. Wykonujemy także inwestycje dla spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych oraz domków jednorodzinnych. Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt w celu doprecyzowania zapytania. Zapraszam do współpracy.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Karol Kozłowski

Karol Kozłowski

2019.12.03: Witam jestem zainteresowany zleceniem tel 511060157 mail karolkozlowski@op.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo