Prace nad aplikacją webową - JAVA, Spring, Mongodb

(2036410)

Zleceniodawca:
Wojc... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 16 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 5

Zlecę stałą pracę przy implementacji aplikacji webowej opartej na takim stosie technologicznym:

- Java 8

- Spring

- MongoDB

- Rabbit MQ

- JSoup

- Themeleaf

Aplikacja jest w trakcie implementacji. W tej chwili pracy głównie wymaga parsowanie przy użyciu JSoup, kilka usług biznesowych oraz frontend w themeleaf.

Chce oddelegować cześć zadań dla osoby chętnej rozwijać swoje umiejętności na zasadzie płatnego zdalnego stażu. Nie wymagam biegłości w posługiwaniu się wymienionymi technologiami - jedynie biegłą znajomość Javy, chęć rozwoju i ambicje. Mam ograniczony budżet, ale służe pomocą i wiedzą. Na zasadzie praca i nauka 2 w 1. Rozliczamy się za efekt.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Warsaw Interactive Sp. z o.o.

Warsaw Interactive Sp. z o.o.

2019.11.13: Witam serdecznie, z przyjemnością podejmiemy się rzetelnej realizacji projektu od zaraz do pełnej akceptacji. Naszym głównym sukcesem, są sukcesy naszych klientów, dlatego mamy 100% zadowolenia naszych Klientów. Nasze portfolio dostępne pod www.pearbrand.pl/realizacje oraz www.pearbrand.pl Proszę o kontakt, podeślę dodatkowe realizację na maila i na pewno rozpoczniemy owocną współpracę. | www.pearbrand.pl |. Wystawiamy Faktury. Do Państwa dyspozycji w godz. 9- 22. | biuro@pearbrand.pl | | | | Proszę o kontakt o każdej porze : +48 791 380 012

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Aga Skaw

Aga Skaw

2019.12.05: Bardzo chętnie podejmę współpracę. Bardzo proszę o kontakt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kamil Babuszka

Kamil Babuszka

2019.11.06: Witam, Chętnie podejmę się współpracy. Do tej pory stworzyłem prostą apkę na Androida oraz dwie webowe aplikacje w Springu z wykorzystaniem Thymyleaf. Chętnie przedstawię więcej szczegółów.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Wojciech Jot

Wojciech Jot

2019.10.31: Witam. Chętnie podejmę się wyzwania. Do zapoznania się z profilem mojej osoby oraz stacku technologicznego w jakim działam zapraszam na moje portfolio: http://e-smart-app.herokuapp.com/ . Jeśli chodzi o jave + mongo DB to w obecnej pracy jestem odpowiedzialny za budowania restowych api miedzy innymi w tym stacku. Zaś jeśli chodzi o Thymeleaf to mam za sobą bootcamp J2EE i parę napisanych aplikacji w springu za pomocą Java, Spring, MVC, Mongo, MySQL. Generalnie jestem pasjonatem otwartym na różne formyu współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę udostępnić mojego githuba w prywatnej wiadomości gdzie znajdziesz próbki moich możliwości miedzy innymi w wymaganych technologiach. Pozdrawiam Serdecznie

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Marcin Chojniak

Marcin Chojniak

2019.10.31 (zmieniono 2019.10.31 o 07:25): Cześć, napisz do mnie na maila bardzo możliwe że się dogadamy :)

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo