Wykonanie Aplikacji mobilnej

(2033988)

Poznań

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 10 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 7

Zlecę wykonanie app mobilnej na platformę Android + iOS. Wymagane doświadczenie oraz wiedza z zakresu budowania dobrze działających i wygodnych dla użytkownika aplikacji mobilnych.

Osóby lub software house z doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji. Wymagana umowa oraz przedstawaienie portfolio (działających aplikacji).

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
iNov.pl - Agencja iNteraktywna

iNov.pl - Agencja iNteraktywna

2019.11.09: Witam, z chęcią wykonamy zlecenie. Zacząć możemy od zaraz. Proszę wysłać całą specyfikację zlecenia na email. Zapraszam do kontaktu. email: kontakt@inov.pl Nasze portfolio | www.inov.pl/project/ iNov.pl - Agencja Interaktywna
795 998 395

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Szymon Bortel

Szymon Bortel

2019.10.26: Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania zlecenia. Uprzejmie proszę o przesłanie szczegółów dotyczących aplikacji mailowo: szymonbortel8@gmail.com lub telefoniczny: +48 607712087. Portfolio:www.sbortel.pl Pozdrawiam SzB

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Robert Jarlaczyk

Robert Jarlaczyk

2019.10.26: Dzień dobry. Usługa zawiera wdrożenie od A do Z, czyli: opracowanie struktury danych, programowanie aplikacji, zakodowanie projektu do dowolnego ustalonego formatu, testowanie powdrożeniowe, konfigurację wszystkich potrzebnych modułów, opiekę techniczną na ustalony okres. Podgląd postępów prac i umowa z gwarancją. Jestem w tej branży zawodowo od 12 lat. Dostępność od 10:00 do 18:00. Posiadam własne środowisko developersko-testowe. e-mail i telefon na stronie www.softwarelab.online w zakładce Kontakt, znajdą tam Państwo również portfolio. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2019.10.24: Witam, zapraszam do kontaktu celem wykonania aplikacji mobilnej: biuro@gddm.com.pl, GSM 794553153- wykorzystuję technologie hybrydowe: RN, Xamarin, Framework7. Wybierając moje usługi korzystasz z faktycznie istniejącej od kilkunastu lat firmy, przemyśl: potrzebujesz wysokiej jakości wykonania i kontaktu z sympatycznym fachowcem- zapraszam do współpracy. Wycenę wykonuję po INDYWIDUALNYM KONTAKCIE- mail od Ciebie! Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Specjalizuję się w technologiach IT- koduję: responsywne strony www, aplikacje PWA, aplikacje mobilne, sklepy on-line (WP-WC, PS1.7x), Wtyczki i Motywy do CMS-ów (D7/8, WP), gry HTML/JavaScript.
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Vrosoft sp. z o. o.

Vrosoft sp. z o. o.

2019.10.22: Witam, nasza firma jest zainteresowana zleceniem. Mamy bogate doświadczenie w złożonych projektach, po więcej informacji zapraszam na stronę: https://www.vrosoft.com/pl/uslugi/oprogramowanie_dedykowane . Do wyceny będziemy potrzebować więcej szczegółów, dlatego proszę o kontakt, e-mail: dariusz.gall@vrosoft.com, tel. +48 71 77 33 141
Skype +48 71 77 33 141

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Solvee Studio sp. z o.o. Sp. k.

Solvee Studio sp. z o.o. Sp. k.

2019.10.22: Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu, mamy doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz w branży finansowej i księgowej. Chętnie prześlemy nasze portfolio. Umowa i NDA nie stanowi dla nas problemu. contact@solvee.pl Pozdrawiamy!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
ALTCONNECT Sp. z o.o.

ALTCONNECT Sp. z o.o.

2019.10.23: Zapraszam do zapoznania się z ofertą altconnect.pl i przesłanie zapytania ofertowego.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo