wycinka 3 drzew, rozdrobnienie gałęzi, Warszawa, ROD Augustówka II

(2027256)

Warszawa

Zleceniodawca:
Krzy... ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 10 dni
Budżet zlecenia: 1 100 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3

Witam,

Zlecę wycięcie 2 świerków, wysokość około 11 metrów,  oraz drzewa chyba tui koło 7 metrów wysokości,  na terenie działki ogrodniczej.  Nie możliwości dojazdu samochodu, podnośnika do działki w grę wchodzi tylko wycinka alpinistyczna.  Samochód dojeżdża do parkingu, koło 200 metrów od działki. Adres - Warszawa, ROD Augustówka II

Świerki mają 104 i 109 cm w obwodzie, na wysokości 130cm.  Drzewo tui nie ma specjalnych ograniczeń przy ścinaniu.   Świerki - z jednej strony jest ogrodzenie typu siatka, z drugiej domek. Przestrzeń do pracy ma około 3-4 metrów szerokości.

Dodatkowo chcę rozdrobnić gałęzie by je wykorzystać zrębki na terenie działki.

Załączam plan.  Zdjęcia na email bo tutaj nie moge nic dodac.      plan dzialki

Krzysztof

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Darek Stec

Darek Stec

2019.10.01: Witam, chętnie wykonam zlecenie metodą alpinistyczną. Posiadam specjalistyczny sprzęt i doświadczenie. Zdjęcia proszę wysłać na adres patrol.drzewny@gmail.com choć najchętniej bym po postu podjechał (mam kilka km do ROD). Proszę o kontakt 606-668-643. Zapraszam, Darek.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kerkus Arborystyka

Kerkus Arborystyka

2019.10.01: Dzień dobry, mogę się podjąć wycinki alpinistycznej tych drzew i proszę o kontakt na kerkusarbo@gmail.com. Ofertę przedstawię mailowo w oparciu o zdjęcia.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.10.01: Negocjacja ceny po zakonczeniu zlecenia tak aby obydwie ceny byly zadowolone! Klient ma pierwszenstwo w negocjcji! http://www.programowanienazlecenie.eu http://bronxprogramming.cba.pl w przypadku zainteresowania prosze o kontakt: krbroniszewski@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo