Wyburzenie otworu drzwiowego w scianie zelbetonowej, gladzie, wylewki,

(2024300)

Świętochłowice

Zleceniodawca:
Karina ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 28 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4
Zlecę. Remont mieszkania. Wyburzenie nowego otworu drzwiowego w scianie zelbetonowej i zamurowanie statego. Wyburzenie i postawienie nowych scianek dzialowych. Wylewki - wyrownanie podług, kafelkowanie i panele. Gladzie na scianach i sufity podwieszane. Metraz remontowanej czesci mieszkania to ok 45m2. Zakres prac remontowych do uzgodnienia.
Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Bouwcentrale Modern

Bouwcentrale Modern

2019.09.29: Firma Bouwcentrale Modern oferuje usługi budowlane w szerokim zakresie. Przystępne i konkurencyjne ceny. Referencje. Profesjonalne wykonawstwo. Pracujemy na materiałach takich jak Legrand Knauf Tytan Kabe Icopal Matizol Mida co pozwala nam uzyskać 100% zadowolenie klienta. Koszty ustalone indywidualnie. Jesteśmy na Facebook. W razie zainteresowania prosimy o kontakt 690-478-234 lub e-Mail zhuw@op.pl . Wystawiamy FV lub rachunek. Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
BIRT Michal

BIRT Michal

2019.09.22: Firma BIRT zajmuje sie kompleksowym wykonczeniem od A do Z i remontami. wykonujemy instalacjie wod kan, c.o., elektryczna i gazową wraz z odbiorami(certyfikaty unijne), adaptacje poddaszy prace murarsko-tynkarskie, malowanie, tapetowanie, gładzie, sufty podwieszane prace posadzkarskie, układanie glazury, układanie paneli, ścianki działowe, remonty łazienek, papowanie, ocieplanie, konserwacja i remonty dachów, rozbiórki budowlane, odgrzybianie. Firma posiada polise ubezpieczeniową, wystawiamy fakture Vat i udzielamy gwarancji. michal.ju@interia.eu 883-374-670 www.facebook.com/pg/BIRT-1655651588068451/photos/?tab=albums
883-374-670

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Usługi Budowlano Wykończeniowe Bartłomiej Żurek

Usługi Budowlano Wykończeniowe Bartłomiej Żurek

2019.09.26: Witam jestem zainteresowany zleceniem proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Complex Krzysztof Ciuraj

Complex Krzysztof Ciuraj

2019.09.22: Witam. Firma remontowa Complex z Rudy Śląskiej oferuje wykonczenia wnetrz na wysoki standard. Wycena i przybliżony czas realizacji zostanie przedstawiony po oględzinach. Gwarancja na wykonane prace. Możliwość zobaczenia inwestycji w trakcie realizacji w Rudzie Śląskiej. Wolny termin to połowa stycznia. W razie pytań proszę o kontakt: kontakt.complex@poczta.fm lub 535762727. Pozdrawiam Krzysztof.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo