Daszek pod panele fotowoltaiczne na ścianie budynku

(2023882)

Bielsko-Biała

Zleceniodawca:
Adrian ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 4 dni
Budżet zlecenia: 400 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 1

Zlecę pospawanie i zamocowanie na budynku z profili niewielkiego skośnego daszku który ma mieścić 8 sztuk paneli fotowoltaicznych na ścianie budynku jednorodzinnego. Daszek ma być przykręcony do ściany ocieplonego budynku (tynk mineralny na siatce na ~15 cm styropianie) - czyli mocowanie wielopunktowe na kotwach, być może będzie potrzeba dospawania łap aby nie zapadało się to w ociepleniu. Daszek będzie pełnił także rolę ochrony przed deszczem drewna opałowego pod nim.Pod daszkiem musi zmieścić się inwerter oraz niezbędne okablowanie i lampa led do oświetlenia skłądu drewna(to wykonam i zamontuję sam). Konstrukcja powinna unieść 8 sztuk paneli Q.CELLS 345W, orientacyjne wymiary 1 panela : Długość 174 cm, Szerokość 103 cm, Grubość 4cm, Masa 19,9 kg X 8 sztuk = ciężar łączny pewnie ok. 160 kg. Zatem szerokość konstrukcji z panelami : około 8X103 = ~ 824 cm

Daszek będzie przykręcony niewysoko - na wysokości ok. 3...4 metrów od podłoża, jest bardzo dobry dostęp do ściany (pusto, jest ogród, drabinka , prąd itp). Ważne żeby był wykonany estetycznie i trwale, musi znieść ciężar paneli, wiatr, śnieg itp., nie może rdzewieć i plamić ściany pod nim od rdzy/nalotów.

Ponieważ daszek cały będzie pokryty panelami - nie musi on posiadać żadnego pokrycia bo pokryciem będą same panele PV. Myślę że mogą to być po prostu pospawane trójkąty prostokątne  (9 sztuk o długości ramion około 185cmX155X100 cm) z zamkniętego profila aluminiowego np. 30X30mm, najchętniej lakierowanego proszkowo, przykręcone do ściany budynku i do nich będą przykręcone panele PV. Trójkąty powinny mieć 3 poprzecznice z takiego samego profila które będą konstrukcję stabilizowały. Szkic instalacji PV i koncepcji umieszczam poniżej : 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Paweł Jaroszek

Paweł Jaroszek

2019.10.15: Mogę to zlecę ie wykonać że stali nierdzewnej

100 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo