Prace ziemno-melioraycjne polegające na zakryciu rowu rurociągiem

(2015654)

Zleceniodawca:
Marcin ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 5 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 1

Poszukuje firmy lub osób do wykonania prac ziemno-melioracyjnych polegających na zakryciu istniejącego rowu melioracyjnego na działce. Rów znajduje się na działce nr ew. 52/4 obręb 0013 Łazy gm. Lesznowola powiat piaseczyński.

Docelowo zakryciu ulegać będzie cały odcinek rowu o długości 30,5 m. Rów docelowo zabudowany ma być rurociągiem PVC o średnicy 500 mm. Rurociąg nie będzie stanowił budowli przejazdowej. W odległości ok. 9 – 10 m planowane jest wykonanie studzienki rewizyjnej z osadnikiem o średnicy 1000 mm. W miejscu wykonania studzienki znajduje się wylot z istniejących systemów drenarskich które należy podłączyć. Na wlocie i wylocie projektowane są murki i ścianki oporowe jak w załączniku.

W załączeniu przesyłam rysunki konstrukcyjne i profil ułożenia rurociągu w dnie rowu. Po usytuowania rurociągu rów powinien być zasypanych ziemią. Częściowo do zasypania do wykorzystania jest nadmiar gruntu znajdującego się na działce.

Dodatkowo chciałbym ułożyć równolegle do zakrytego rurociągu rurę  perforowaną w otulinie z gewłókniny o długości 30 m i średnicy 110 mm celem odwadniania terenu działki – która w wyniku zabudowy rowu nie będzie drenowana (odwadniana). Wylot z rury perforowanej należy umieścić w studzience rewizyjnej.

Wobec powyższego zwracam się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie kompleksowej zabudowy rowu - pozwolenie wodnoprawne już jest w moim posiadaniu.

Pozdrawiam,

Marcin

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Wyszomirski Budownictwo sp. z o.o.

Wyszomirski Budownictwo sp. z o.o.

2019.08.24: Chętnie podejmę się zlecenia. ☎ tel. 579 406 258 ☎ tel. 573 986 437 www.facebook.com.pl/wyszomirski.budownictwo ☛ W przypadku zainteresowania kosztorysem, proszę o przesłanie zapytania na adres ✉ e-mail: wyszomirski.com.pl@gmail.com***

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo