Zlecę remont mieszkania

(2013078)

Milanówek

Zleceniodawca:
Iwona ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 56 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 5

Zlecę odnowienie mieszkania. Mieszkanie puste . Do malowania 3 pokoje i przedpokoj.

Do tego trzeba położyc glazurę w łazience na ściany i 5m2 glazury na podłodze w kuchni. 3m2 do zerwania glazury w kuchni ze ściany .

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Firma

Firma

2019.08.15: Zapraszam 535532283

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
DECOR

DECOR

2019.08.15: Witam, jesteśmy firmą Decor. Wykonujemy kompleksowe remonty każdych pomieszczeń , a także wszelkiego rodzaju tynki dekoracyjne np. ( stiuki , beton architektoniczny , trawertyn , itp. ) Na nasze usługi dajemy gwarancję oraz obsługę po gwarancyjną. Jesteśmy firmą polecaną między innymi przez producenta telewizyjnego programu Dekorady. Posiadamy własny Salon z materiałami do aranżacji i wykonania każdego wnętrza o długo letnim doświadczeniu. W razie zainteresowania zapraszam do współpracy. Tel. 792-014-886 e-mail: crown@hot.pl Pozdrawiam , Sławek.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
AAABADOM S.C

AAABADOM S.C

2019.08.14: Dzień dobry,Remontami i wykończeniem mieszkań zajmuję się od 1983 roku. Oferuję konkurencyjne ceny i rabaty poparte profesjonalnym wykonawstwem prac zgodnie ze sztuką budowlaną i uprawnieniami dla poszczególnych dziedzin robót, oraz pisemną dwuletnią gwarancją. Zapraszam do galerii zdjęć z moimi realizacjami na stronie www.aaabadom.pl Wykonuję zlecenia kompleksowe jak remont czy wykończenie całego mieszkania lub domu, jak i również mniejsze remonty łazienki, kuchni, pokoju. Oferuję doradztwo i transport przy zakupie materiałów lub kupuję sam. Przy sporządzaniu kosztorysów jak i również przy rozliczeniu końcowym nie stosuję ukrytych dodatkowo kosztów lecz rozliczam się według spisanej umowy. Mój przyjazd do państwa oraz sporządzenie wyceny robót jest bezpłatne i niezobowiązujące. Mottem firmy jest uczciwość i rzetelność o czym świadczą wykonane prace poparte referencjami.tel.604982961 / 500163291 e-mail: aaabadom@gmail.com Andrzej Zakościelny

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Owsianko

Krystian Owsianko

2019.08.16: Witam proszę o kontakt w sprawie zlecenia. Malowanie 10zl metr kwadratowy,reszta do ustalenia. 783910101

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Masofplas

Masofplas

2019.08.15: Witam, opis firmy w prosty sposób określa moje działania w czasie wykonywania jakiejkolwiek czynności, nie tylko w pracy, pozdrawiam i zapraszam do współpracy, Michał.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo