Podejmę współpracę długofalową, jak i pojedyncze zlecenia.

(2013012)

Gdańsk

Zleceniodawca:
Piotr ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 26 dni
Budżet zlecenia: 100 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 4

W ramach inwestycji polegającej na przebudowie zespołów sanitariatów w budynku Internatu przy ul. ******* dlaczego ukryte?. z chęcią podejmie współpracę z wykonawcami robót wykończeniowych.

W chwili obecnej poszukujemy ekipy do współpracy przy:

- klejenie płyt GK

- ścianki i zabudowy GK

- klejenie płytek ściennych i podłogowych, wraz z izolacją (folia w płynie)

- roboty murarskie, żelbety, drobne podlewki podestów

- malowanie

- gładzie.

 

Istniejemy na rynku od 27 lat co sprawiło, że nasza firma wyspecjalizowała się w szerokiej gamie usług branży budowlanej. ******* dlaczego ukryte? zajmuje się przede wszystkim komleksową realizacją inwestycji budowlanych w sektorze Zamówień Publicznych, oraz produkcją prefabrykatów betonowych.

Doświadczenie w robotach branży budowlanej pozwala sprawnie realizować powierzone nam inwestycje. Zlecenia wykonujemy profesjonalnie i terminowo, dbając o wysoki standard usług.

Intensywną działalność w zakresie robót budowlanych prowadzimy realizując liczne inwestycje z zakresu Zamówień Publicznych, które świadczą nie tylko o dużym potencjale firmy, ale również konkurencyjnych cenach.

******* dlaczego ukryte? posiada liczne referencje od Inwestorów, które potwierdzają rzetelne, fachowe i terminowe wykonywanie zleconych prac. Wśród największych robót, w których firma brała udział znajdują się inwestycje, których jednostkowe wartości przekroczyły 11 milionów złotych.

******* dlaczego ukryte? realizuje również zamówienia na płyty drogowe dla Inwestorów prywatnych, jak i w trybie Zamówień Publicznych, z których największe zlecenia obejmowały dostawy na kilkaset tysięcy sztuk płyt.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Prywatna Prywatna

Prywatna Prywatna

2019.08.19: Witam. Proszę o kontakt tel 534913728. Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Krystian Pendowski

Krystian Pendowski

2019.08.15: Witam serdecznie, proszę o szczegóły zlecenia/współpracy na adres kontakt@akremonty.pl lub tel 791 058 106

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Krystian Krystian

Krystian Krystian

2019.08.15: Witam Jesteśmy zainteresowani współpracą posiadamy wieloletnie doświadczenie , na wszystkie prace udzielamy gwarancji. Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr 790447294 Pozdrawiam Krystian

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Witold Partyka

Witold Partyka

2019.08.15: Witam serdecznie jesteśmy zainteresowani współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów pozdrawiam tel 885-456-922

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo