bud. ścian dział.,przebudowa instal. wod-kan, rozpr.kabli inst.elektr.

(2012734)

Kraków

Zleceniodawca:
Marcin ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 54 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Przedmiotem zlecenia jest budowa ścian działowych, przebudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej, rozprowadzenie kabli dla instalacji elektrycznej wraz z materiałem w mieszkaniu położonym w Krakowie przy ul. ******* dlaczego ukryte? na 3.piętrze.

Ściany o sumarycznej powierzchni 36,4 m2 należy wykonać zgodnie z załączonym rysunkiem A1 wraz z 3 nadprożami Ytong z pominięciem warstwy malarskiej i płytek ceramicznych. W związku z wymogiem posadowienia ścian działowych na stropie wykonawca w ramach zlecenia powinien przygotować odkucia w istniejących warstwach podłogi, a po wykonaniu ścian powinien uzupełnić przestrzenie między ścianą a warstwami podłogi zgodnie z istniejącymi warstwami. Po wykonanych już wyburzeniach ścian działowych, w miejscach istniejących wcześniej ścian działowych (patrz rysunek I1) pozostały wgłębienia ok. 5cm, które wykonawca w w ramach zlecenia powinien uzupełnić wylewką. Po rozprowadzeniu instalacji (patrz dalsza część opisu zlecenia) należy zgodnie z rysunkiem A1 wykonać okładziny z płyt G-K wraz z wykończeniem narożników. Oczekiwany stan – do malowania. Sumaryczna powierzchnia okładziny ok. 58 m2.

Instalację wodno-kanalizacyjną należy wykonać jako przebudowę istniejących instalacji. Na rzucie I1 pokazano miejsca, do których w obecnym stanie doprowadzone są instalacje (z podaniem średnic). Na rysunku A2 pokazano umiejscowienie urządzeń, wymagających doprowadzenia w/w instalacji: zlew kuchenny, zmywarka, umywalka, wanna, miska ustępowa z systemem zabudowanej spłuczki, pralka. Do w/w urządzeń należy doprowadzić instalację wody i kanalizacji. W mieszkaniu znajdują się urządzania sanitarne: wanna, miska ustępowa z geberitem, umywalka. W/w przybory należy zamontować.

Instalację elektryczną należy wykonać od nowa lub jako przebudowę istniejącej instalacji elektrycznej. W mieszkaniu nad drzwiami wejściowymi znajduje się skrzynka bezpiecznikowa, z której należy wyprowadzić poszczególne obwody. Rozmieszczenia punktów świetlnych oraz włączników a także gniazd wtykowych przedstawiono na załączonym schemacie. Przewidziano w sumie 24 pkt. świetlne i 25 gniazd wtykowych (nie wliczając zasilania urządzeń o których mowa dalej). Dla punktów świetlnych należy przewidzieć kabel z zapasem długości 60 cm w stosunku do wskazanych punktów, umożliwiając nieznaczne korekty lokalizacji punktów. Dla gniazd wtykowych i dla włączników należy zainstalować w ścianach puszki. Wykonawca może skorzystać z przewodów doprowadzonych do określonych punktów przez dewelopera, niemniej inwestor nie dysponuje projektem wg którego rozprowadzono kable, dlatego sugeruje się założenie że instalacja musi zostać wykonana od nowa. Poza wskazanymi punktami gniazd wtykowych należy przewidzieć gniazda/punkty podłączenia dla następujących urządzeń uwidocznionych na rysunku A2: ekspres w zabudowie, piekarnik elektryczny, płyta indukcyjna, lodówka, okap, zmywarka, pralka.

Wszelkie śmieci budowlane i powstały w trakcie prac gruz w ramach niniejszego zlecenia powinny zostać usunięte do kontenera budowlanego znajdującego się na terenie osiedla przy bloku sąsiednim. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, po wyburzeniu pierwotnych ścian działowych (wyburzenia nie są przedmiotem zlecenia). Do mieszkania doprowadzony jest prąd. Lokal znajduje się na III p.. Do transportu materiałów można używać windy w granicach przewidzianego dla tego urządzenia tonażu. Istnieje możliwość ustawienia samochodu bezpośrednio w pobliżu drzwi wejściowych celu załadunku i rozładunku.

Materiały rysunkowe zostaną dosłane drogą emailową.

Kontakt: ******* dlaczego ukryte?

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Lukasz Nowak

Lukasz Nowak

2019.08.18: Witam firma remontowo budowlana wykona 508312524

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Dominik Kolibabka

Dominik Kolibabka

2019.08.15: Witam. Zapraszam do zapoznania się z moją oferta, zapraszam do kontaktu i współpracy wykonamy zlecenie kompleksowo, zapraszam do kontaktu.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo