Zlecę reprezentowanie mnie w Sądzie I instancji

(2011520)

Walbrzych

Zleceniodawca:
Waldek ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 15 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Zlecę 

Zlecę reprezentowanie mnie w Sądzie Okregowym w Swidnicy, sprawa dotyczy zadośćuczynienia za doznane krzywdy, stroną pozwaną jest  KMP i Skarb Państwa. 

Zakres usługi obejmuje wszystkie czynności z wiązane z prowadzeniem sprawy m.in. udział w rozprawach sądowych, uzupełnienie, sporządzanie wniosków i pism itp.

Proszę o podanie proponowanej ceny lub stawka godzino- robocza. 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Sowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Sowa

2019.08.13: Dzień dobry, zapraszamy do współpracy, adres e-mail: kamila.sowa.adwokat@interia.pl, tel. 783 832 483. Pozdrawiamy

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kancelaria Prawno Finansowa Lex Investments Kuś & Nowakowski s.c.

Kancelaria Prawno Finansowa Lex Investments Kuś & Nowakowski s.c.

2019.08.09: Kancelaria Prawno - Finansowa Lex Investments Kuś & Nowakowski S.C. oferuje swoje usługi . Jesteśmy zespołem profesjonalistów, praktyków jak i pasjonatów z dziedzin prawa i finansów. Posiadamy doświadczenie zawodowe dzięki współpracy z praktykami prawa z obszaru całego Śląska oraz najlepszymi doradcami finansowymi i autorytetami biznesu. Swoją kompleksową pomoc prawną i finansową kierujemy zarówno dla osób indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Zapewniamy indywidualne podejście oraz wycenę sprawy do każdego klienta kierując się zasadami etyki zawodowej i dokładamy należytej staranności w każdym powierzonym nam zadaniu.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Monika Jurkiewicz

Monika Jurkiewicz

2019.08.12: Dzień dobry, reprezentuje kancelarie Radców prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i wspólnicy. Nasza Kancelaria została założona w 2004r. Każdy specjalizuje się w innej dziedzinie a to pozwoliło, aby każdy był ekspertem w swojej dziedzinie. W swoim zespole posiadamy specjalistów zajmujących się tylko i wyłącznie pozyskiwaniem odszkodowań co pozwoliło stać się ekspertem w swojej dziedzinie. Współpracujemy z niezależnymi rzeczoznawcami. Zapraszam do kontaktu na adres mailowy: mjurkiewicz@kancelaria.legnica.pl oraz pod numerem tel 887 201 901 Bezpłatnie możemy przeanalizować szanse uzyskania odszkodowania.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo