Pozyskiwanie linków dla firmy IT w angielskich serwisach tematycznych

(2003866)

Warszawa

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 20 dni
Budżet zlecenia: 1 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 5

Zlecę pozyskanie linków do strony IT z angielskich serwisów powiązanych tematycznie ze stroną. Zależy mi na dobrej jakości odnośnikach do strony. Ponadto linki powinny być dodawane wraz z treścią w języku angielskim, o długości minimum 300 znaków. Linki powinny być dodawane regularnie, nie więcej niż 2-3 odnośniki dziennie.

Proszę o podanie ceny za pozyskanie jednego odnośnika, który będzie widoczny przez minimum tydzień od daty dodania. Zależy mi na odnośnikach z domen o wysokim authority. 

W ofercie proszę o zawarcie przykładów pracy nad pozyskiwaniem linków (w języku angielskim).

Zależy mi na długoterminowej współpracy - minimum kilka miesięcy, dlatego po próbnym zleceniu chciałbym podjąć się dalszej współpracy z wybranymi osobami.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2019.07.22: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do 150 tys użytkowników - 129zł | 700 tys - 320 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Sławomir Rożyński

Sławomir Rożyński

2019.07.17: Polecam www.samlink.pl

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Root

Tomasz Root

2019.07.16: Dobre linki, czym mają się cechować? tomlot.eu/pozycjonowanie-stron → 29 opinii na 5,0★★★★★ 13 lat w IT

2 222 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.08.23: Negocjacja ceny po zakonczeniu zlecenia tak aby obydwie ceny byly zadowolone! Klient ma pierwszenstwo w negocjcji! http://www.programowanienazlecenie.eu http://bronxprogramming.cba.pl w przypadku zainteresowania prosze o kontakt: krbroniszewski@gmail.com tel: 502210454

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Marcin Raducki

Marcin Raducki

2019.07.29: Dzień dobry jestem zainteresowany twojom ofertą lecz nie do końca rozumiem wszystkie szczegóły danego zlecenie więć prosiłbym o kontakt na email: marcinraducki2@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo