Formularz zakupu

(2002644)

Kartuzy

Zleceniodawca:
Krzy... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 1 dzień
Budżet zlecenia: 150 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 14
Średni koszt realizacji: 398,50 zł/całość  

Zlecę napisanie bardzo prostego formularza, poniżej zalecenia.

Formularz podięty pod bootstrap 4 dla ułatwienia gdyż musi być responsywny.

Pola w formularzu:

- Imię i nazwisko*

- Kod pocztowy*

- Miasto*

- Ulica i numer lokalu*

- Telefon

- Adres email

- checkboxy ("Karty do zdjęć mój pierwszy rok" + "Karty do zdjęć Moje dziwięć miesięcy") Każdy zwiększa kwotę o 30zł.

- pole select ("Wysyłka pocztowa polecona 10zł" + "Wysyłka kurierem 16zł" + "Wysyłka kurierem za pobraniem 20zł")

- Kwota łączna czyli checkboxy plus wysyłka

- przycisk "zamawiam i płace"

Po kliknięciu formularz wysyłany jest na nasz adres mailowy, klient przekierowany do strony płatności, gdy płatność jest poprawna wysłany zostaje do nas drugi email z taką inforamacją, gdy płatność nie doszła do skutku klient widzi informacją aby zamówił i opłacił raz jeszcze zamówienie. To całość.

Dane do konta dotpay zostaną udostępnione. Proszę podać termin ralizacji w ofercie.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Jakub Troczyński

Jakub Troczyński

2019.07.16: WItam, Zparaszam do kontaktu: kubalka.pl, troczynskids@wp.pl, 530280392

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Wizjo Bartłomiej Trybuła

Wizjo Bartłomiej Trybuła

2019.07.16: Wykonywaliśmy już projekty tego typu. Dlaczego warto nawiązać współpracę z nami? Ponieważ tworzymy wyjątkowe projekty, które porwą serca Twoich klientów. Zobacz wideo z kilkoma przykładami realizacji: https://www.youtube.com/watch?v=uG6R0T425rE ★ Ponadto wiemy jak tworzyć strony realizujące założony cel. Jesteśmy firmą z 8-letnim doświadczeniem, wykonaliśmy ponad 1000 projektów, a klienci kochają współpracować z nami, nawet jeśli dzieli nas ponad 18.000km. Poczytaj zresztą sam - http://studiowizjo.pl/referencje ★ Poza tym specjalizujemy się w tworzeniu projektow, które są: dziecinnie proste w obsłudze, responsywne i świetnie wyglądają. Zobacz nasze portfolio - http://studiowizjo.pl/realizacje, a jeśli chcesz to poczytaj więcej- http://studiowizjo.pl/programowanie-aplikacji ★ Podana cena jest kwotą netto ★ Wystawiamy faktury VAT. Kontakt: ★ E-mail: bart.trybula@gmail.com ★ Telefon: 609 120 192 ★ Sprawdź nas!

497 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Robert Jarlaczyk

Robert Jarlaczyk

2019.07.15: Dzień dobry. Jestem w tej branży zawodowo od 12 lat. Dostępność od 10:00 do 18:00. Posiadam własne środowisko developersko-testowe. e-mail i telefon na stronie www.softwarelab.online w zakładce Kontakt, znajdą tam Państwo również portfolio. Realizacja wytycznych, dodatkowo wsparcie techniczne na ustalony okres. Podgląd postępów prac i umowa z gwarancją. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
RoyalArt

RoyalArt

2019.07.15: Witam, cena obowiązuje przy płatności payu lub przelewy 24. Czas realizacji: 7-10 dni roboczych. Nasze portfolio : https://www.facebook.com/StudioGraficzneRoyalArt/ Pozdrawiam: Iga Sikorska kom/mobile: +48 517 152 523 e-mail: iga@royalart.pl

1 300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
ClickMaster Polska

ClickMaster Polska

2019.07.15: Panie Krzysztofie, chętnie podejmiemy się realizacji tego projektu. Umowa z przeniesieniem majątkowych praw autorskich, wystawiamy faktury VAT i dajemy roczną gwarancję. Gwarantujemy profesjonalne podejście do tematu! Posiadamy doświadczenie w tworzeniu serwisów i aplikacji webowych, tworzymy autorskie projekty graficzne. Nasze realizacje dostępne są na www.clickmaster.pl/realizacje Proszę o przesłanie szczegółów projektu. Zapraszam do kontaktu: Robert - r.pawlowski@clickmaster.pl // +48 730 95 88 22 Czas realizacji 2-3 tygodnie. Czy jest projekt strony?
+48 730 95 88 22

4 920 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Softom Tomasz Olencki

Softom Tomasz Olencki

2019.07.13: Zapraszam do skorzystania z usług firmy Softom - softom.pl - kontakt@softom.pl - wystawiamy faktury VAT - termin do 3 dni roboczych - cena zależy od szczegółów

246 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Easy Solution

Easy Solution

2019.07.13: Dzień dobry, chętnie wykonamy dla Państwa opisane zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.easy-solution.pl. Proszę o szczegóły zlecenia na email: kontakt@easy-solution.pl, to najszybsza forma kontaktu z nami. Pozdrawiam!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2019.07.13: Witam, zapraszam do kontaktu celem wykonania zlecenia: biuro@gddm.com.pl, GSM 794553153- wybierając moje usługi korzystasz z faktycznie istniejącej od kilkunastu lat firmy, przemyśl: potrzebujesz wysokiej jakości wykonania i kontaktu z sympatycznym fachowcem- zapraszam do współpracy. Wycenę wykonuję po INDYWIDUALNYM KONTAKCIE- mail od Ciebie! Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Specjalizuję się w technologiach IT- koduję (JS/PHP/HTML/CSS/React/Redux): responsywne strony www, aplikacje PWA, aplikacje mobilne, sklepy on-line (WP-WC, PS1.7x), Wtyczki i Motywy do CMS-ów (D7/8, WP), gry HTML/JavaScript. Dbam o cyberbezpieczeństwo aplikacji www. Przygotowuję grafiki i teksty pod projekty webowe (doradztwo SEO).
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.07.18: Zaplata uznaniowa! brak zaliczki! http://www.programowanienazlecenie.eu http://bronxprogramming.cba.pl w przypadku zainteresowania prosze o kontakt: krbroniszewski@gmail.com tel: 502210454

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Quality Web

Quality Web

2019.07.15: Chętnie podejmiemy się realizacji. Zespół kilku doświadczonych programistów, obytych z dużymi projektami. Uczciwe oraz kompetentne podejście do tematu. Udzielamy rocznej gwarancji. Wystawiamy f. vat. Zapraszam do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, wyceny oraz porozmawiania o realizowanych przez nas wcześniej projektach. patrykcysarz@gmail.com Serdecznie pozdrawiam.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CodeWeb - Profesjonalne strony www ★★★★★

CodeWeb - Profesjonalne strony www ★★★★★

2019.07.15: Panie Krzysztofie, Nasza firma jako specjaliści w branży chętnie podejmiemy się realizacji tego projektu. Zapewniamy umowę z przeniesieniem praw autorskich, wystawiamy faktury VAT i dajemy roczną gwarancję. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne podejście do tematu! Posiadamy ponad 9 letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów i aplikacji webowych które piszemy obiektowo w oparciu o wzorzec MVC, tworzymy autorskie projekty graficzne. Zapraszam do kontaktu.

750 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
PRO-MAN SYSTEMS

PRO-MAN SYSTEMS

2019.07.14: Wykonanie od ręki. Formularz responsywny dostosowany do urz. Mobilnych, powiadomienia, walidacja formularza. Czas realizacji do 3 dni roboczych, koszt 150 zl. Na wykonaną pracę dajemy gwarancję. Proszę o email na m_arce_l@o2.pl, a przedstawimy szczegóły

150 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Łukasz Gąsiorek

Łukasz Gąsiorek

2019.07.13: Formularz + podpięcie płatności dotpay = 300 zł, zapraszam - lukaszgpl@gmail.com.

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Patryk Brzegowy

Patryk Brzegowy

2019.07.13: Dzień dobry, wykonałem wiele identycznych zleceń. Do pracy mogę przystąpić od razu. Zapraszam do kontaktu: kontakt@dev4u.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo