program firebird

(2002630)

Katowice

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 53 dni
Budżet zlecenia: 3 500 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 9
Średni koszt realizacji: 3 500 zł/całość  

Napisanie programu działającego na baza danych firebird
W bazie fdb trzymane są dane w bazie fdr skany zapisywane szesnastkowo
Program do napisania miałby 
a) zasilić bazę fdb (dodać nowe obiekty i edytowac istniejące max 5 tabel do złączenia)
b) pokazać skan z bazy fdr połączony z rekordami w bazie fdb na podstawie jednej tabeli gdzie ist id z bazy fdb i id z bazy fdr
c) pobierać z pamięci ram obszar  z programu graficznego (trzeba zajrzeć gdzie on tam jest trzymany-napewno jest)
c) to dobrze jakby udało się zrobić - zasilić bazę fdr skanami na podstawie plików w katalogach
Jeden katalog to jeden rekord tabeli . 
W katalogu znajdują się pliki pdf które mają się wiązać z operatami
Przesyłam skan z rzutem ekranu oraz link do przykładowej bazy fdb

Mile widziana firma ze śląska ponieważ planujemy rozwój zarówno tego jak i kolejnych programów

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Robert Jarlaczyk

Robert Jarlaczyk

2019.07.15: Dzień dobry. Jestem w tej branży zawodowo od 12 lat. Dostępność od 10:00 do 18:00. Posiadam własne środowisko developersko-testowe. e-mail i telefon na stronie www.softwarelab.online w zakładce Kontakt, znajdą tam Państwo również portfolio. Realizacja wytycznych, dodatkowo wsparcie techniczne na ustalony okres. Podgląd postępów prac i umowa z gwarancją. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

3 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Warsaw Interactive Sp. z o.o.

Warsaw Interactive Sp. z o.o.

2019.07.15: Witam serdecznie, z przyjemnością podejmiemy się rzetelnej realizacji projektu od zaraz do pełnej akceptacji. Naszym głównym sukcesem, są sukcesy naszych klientów, dlatego mamy 100% zadowolenia naszych Klientów. Nasze portfolio dostępne pod www.pearbrand.pl/realizacje oraz www.pearbrand.pl Proszę o kontakt, podeślę dodatkowe realizację na maila i na pewno rozpoczniemy owocną współpracę. | www.pearbrand.pl |. Wystawiamy Faktury. Do Państwa dyspozycji w godz. 9- 22. | biuro@pearbrand.pl | +48 791 380 012 skype: pearlbrand www.pearbrand.pl Referencje: Facebook.com/pearbrand

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Leszek Sitarz

Leszek Sitarz

2019.07.13: Cena jest orientacyjna. Prosze o kontakt w celu ustalenia szczególów. Mój e-mail: leszek.s4@gmail.com. Posiadam wolny czas, aby podjac sie Panstwa zlecenia. Wystawiam fakture VAT. Moje referencje: http://oferia.pl/wykonawca/leszek280686/178061#evaluations Realizacje podam po kontakcie.

3 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Easy Solution

Easy Solution

2019.07.13: Dzień dobry, chętnie wykonamy dla Państwa opisane zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.easy-solution.pl. Proszę o szczegóły zlecenia na email: kontakt@easy-solution.pl, to najszybsza forma kontaktu z nami. Pozdrawiam!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Axinf

Axinf

2019.07.13: Dzień dobry, proszę o podesłanie zrzutów oraz linki do przykładowej bazy na oferia@axinf.com. Jesteśmy firmą z Krakowa, ale jeśli będzie potrzeba na wizytę gdzieś bliżej Państwa, to w przypadku dłuższej współpracy nie ma problemu.

3 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.07.18: Zaplata uznaniowa! brak zaliczki! http://www.programowanienazlecenie.eu http://bronxprogramming.cba.pl w przypadku zainteresowania prosze o kontakt: krbroniszewski@gmail.com tel: 502210454

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Andrzej Boczko

Andrzej Boczko

2019.07.15 (zmieniono 2019.07.15 o 05:01): Witam, Bazy Firebird do obiektów BLOB to trochę mało bezpieczny sposób. Proszę o więcej informacji typu jakiej wielkości będą te skany? Jaka ilość tego typu danych jest oczekiwana w ciągu doby, tygodnia, miesiąca. Wydaje mi się już bardziej preferencyjny do takich celów Oracle. Zapraszam do kontaktu.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Andrzej Nosowicz

Andrzej Nosowicz

2019.07.14: Dzień dobry, podejmę się zadania. Potrzebne są dodatkowe informacje o budowie poszczególnych tabelach (pola) i informacje o relacjach. Również potrzebne są informacje o programie z którego dane mają być pobierane i ogólnej zasadzie działania. Używamy FB w naszych rozwiązaniach bazy nawet po kilkaset GB. biuro (at) f-system (dot) pl Tel. 600 461 400. Cena orientacyjna.

4 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Rafał Bryzek

Rafał Bryzek

2019.07.14: Od wielu lat piszę w delphi. Zachęcam dodatkowo niską opłatą.

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo