Zintegrowany instalator Windows10

(2002086)

Kartuzy

Zleceniodawca:
Łukasz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 52 dni
Budżet zlecenia: 500 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę wykonanie botowalnego zintegrowanego instalatora windows 10 professional 64b na pendrive  , instalator ma automatycznie po wybraniu dysku zainstalowac windows 10 professional 64b , wklepac jedno i niezmienne hasło wifi podczas instalacji ,nastepnie korzystajac z driver pack solution zainstalowac niezbedne sterowniki , oraz korzystajac z strony ninite pobrac i zaistalowac wybrane programy .Instalator ma byc poza wyborem dysku całkowicie bezobsługowy ,niema zadawac zadnych pytan ..poprostu zainstalowac system ,pobrac wymagane sterowniki z strony driver pack solution ,korzystajac z niezmiennego hasła wifi połaczyc siie z strona ninite i pobrac oraz zainstalowac wskazane programy .

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Easy Solution

Easy Solution

2019.07.11: Dzień dobry, chętnie wykonamy dla Państwa opisane zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.easy-solution.pl. Proszę o szczegóły zlecenia na email: kontakt@easy-solution.pl, to najszybsza forma kontaktu z nami. Pozdrawiam!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
winCreation Paweł Krzaczkowski

winCreation Paweł Krzaczkowski

2019.07.11: Dzień dobry, jesteśmy chętni do podjęcia się realizacji tego projektu, jesteśmy w stanie to wykonać. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji webowych, mobilnych. Integrujemy również hurtownie z e-commerce, zarządzamy API i REST API, programujemy w 9 językach. Wystawiamy faktury FV. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu omówienia szczegółów i przedstawieniu terminów (do 7 dni roboczych): biuro@wincreation.pl “__” Tel: +48 791 956 737 “__” Portfolio: https://wincreation.pl
791 956 737

800 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo