Programu do nadzoru i kontroli produkcji, oraz do zarządzania mag.

(2001988)

Zleceniodawca:
Tomasz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 51 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 9

Zlecę napisanie programu do nadzoru i kontroli produkcji, oraz do zarządzania magazynem w branży automotive.

1. Zarządzanie częściami do produkcji (półproduktami) gospodarka magazynowa na wejściu.

2. Część projektowa - inżynier produkcji (osoba opisuję dokładnie sposób wykonania produktu, podaje ilości potrzebnych fabrykatów, załącza do programu szkice i zdjęcia poglądowe).

3. Część produkcyjna - na tym etapie pracownik pordukcji korzystając z dostępnych w programie materiałów (napisanych w części projektowej) wykonuje produkt. Głównym zadaniem programu w tej części jest zliczenie ilości wytworzonych produktów w określonym czasie.

4. Kontrola jakości - kontroler sprawdzając jakość dopuszcza towar do sprzedaży lub cofa go do poprawy - następuję kolejna ewidencja i rozliczenie części produkcyjnej.

5. Gospodarka magazynowa na wyjściu.

6. Ważnym elementem programu powinna być możliwość weryfikacji i oceny poszczególnych procesów produkcyjnych z naciskiem na pkt 3. 

Zależy mi na współpracy z osobą która już tworzyła podobny projekt z dużą bazą danych.

Proponuje wynagrodzenie za wykonanie projektu i udział w zyskach z przedswięwziecia (10%).

Zależy mi na stałej i długofalowej współpracy, dlatego preferuję osoby z woj. śląskiego lub małopolskiego.

Proszę o przesłanie na maila propozycji w jakim języku programowania proponują Państwo napisanie programu, z wytłumaczeniem dlaczego taki został wybrany. Wykluczam aplikacje webowe. Proszę również o zaproponowanie wykorzytanej do tego celu bazy danych. Porszę poamiętać, że poza danymi metrycznymi i opisowymi w bazie znajdą się również szkice i zdjęcia. Jeżeli posiadają Państwo już doświadczenie w pisaniu podobnych programów, to proszę o portfolio. 

Nie mam dużo czasu na rozmowy telefoniczne, dlatego po wstępnej analizie odpowiedzi, spotkam się osobiście porozmawiać z kandydatami chcącymi podjąć taki projekt. Ma on ogromny potencjał rozwojowy, wypełniający na rynku lukę w tego typu oporogramowaniu. Dlatego zależy mi na zaangażowanej osobie, która napiszę podstawy, a następnie w przypadku sukcesu zajmie się nadzorem nad grupą programistów rozwijających dalej projekt.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
CRM, ERP, RCP Oraz IOS, Android - SocWare.pl

CRM, ERP, RCP Oraz IOS, Android - SocWare.pl

2019.07.11: Dzień dobry. Skupiamy się na tworzeniu dedykowanych rozwiązań, tworzonych idealnie pod wymagania klienta. Korzystamy w naszej pracy z takich technologi jak JS, MySQL, PHP, Laravel, jQuery oraz technologii Ionic Native i Angular. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów (przygototujemy wtedy dla Państwa darmową specyfikację). Całość zainstalujemy i odpowiednio skonfigurujemy. Wystawiamy FV, przekazujemy prawa autorskie i udzielamy gwarancji. Kontakt: kontakt@socware.pl tel: 799 952 980 Witryna: socware.pl Pozdrawiam

30 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Easy Solution

Easy Solution

2019.07.11: Dzień dobry, chętnie wykonamy dla Państwa opisane zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.easy-solution.pl. Proszę o szczegóły zlecenia na email: kontakt@easy-solution.pl, to najszybsza forma kontaktu z nami. Pozdrawiam!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2019.07.11: Witam, zapraszam do kontaktu celem wykonania zlecenia: biuro@gddm.com.pl, GSM 794553153- wybierając moje usługi korzystasz z faktycznie istniejącej od kilkunastu lat firmy, przemyśl: potrzebujesz wysokiej jakości wykonania i kontaktu z sympatycznym fachowcem- zapraszam do współpracy. Wycenę wykonuję po INDYWIDUALNYM KONTAKCIE- mail od Ciebie! Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Specjalizuję się w technologiach IT- koduję (JS/PHP/HTML/CSS/React/Redux): responsywne strony www, aplikacje PWA, aplikacje mobilne, sklepy on-line (WP-WC, PS1.7x), Wtyczki i Motywy do CMS-ów (D7/8, WP), gry HTML/JavaScript. Dbam o cyberbezpieczeństwo aplikacji www. Przygotowuję grafiki i teksty pod projekty webowe (doradztwo SEO).
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Wojtek Majchrzak

Wojtek Majchrzak

2019.07.16: Napiszę to tak: Musi mieć Pan duże doświadczenie i wiedzę o branży automotive, że decyduje się Pan na taki projekt. Pracowałem w dużej firmie automotive i znam jej stopień skompilikowania. Napisanie samego magazynu z uwzględnieniem całej specyfiki Kanbanowej produkcji, rozliczania etapów produkcji, planów prod. itd. jest już nie lada wyzwaniem. Program musi być dobrze zrobiony (automotive nie wybacza błędów:)) i dobrze przetestowany w warunkach produkcyjnych - co będzie generować duże koszty. Tworzyłem trochę podobne rzeczy dla branży spożywczej: www.elside.pl (stara strona) Jeżeli chodzi o kontrole produkcji to musi być rygorystycznie połączona z planem produkcji, magazynem, punktami kontrolnymi, program powinien mieć możliwość wyciągania danych wprost z urządzeń produkcyjnych (dane z PLC). Baza danych – MSSQL. Technologia .net - najsprawniej piszę się aplikacje windowsowe, dużo programistów, można pisać w vb.necie i w c#. Proszę z ciekawości o info na wojciech.majchrzak@elside.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Krzysztof Czepiec

Krzysztof Czepiec

2019.07.16: Dzień dobry, z wielką przyjemnością wykonam dla Państwa profesjonalną i estetyczną stronę internetową. Posiadam kilku letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym oraz programowaniu serwisów internetowych. Dodatkowo dodaję 2 letnie wsparcie techniczne. Jeżeli są Państwo zainteresowani zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@krzysztofczepiec.pl oraz do zapoznania się z moimi pracami na www.krzysztofczepiec.pl | www.dribbble.com/kczepiec | www.be.net/czepieckrzysztof

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CIERNIAK Leszek J. Cierniak

CIERNIAK Leszek J. Cierniak

2019.07.15: Mam firmę świadczącą usługi informatyczne - oprogramowanie. Od 10 lat tworzę aplikacje androidowe na zamówienia oraz własne. Podejmę się wykonania zlecenia. Kontakt: mail: leszek@cierniak.com.pl tel.: +48 692 099266 - jako przykład podaję link do mojego program magazyn/CRM...: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.com.cierniak.android.mobile.business

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
SmartCode Software Developer

SmartCode Software Developer

2019.07.13: Witam mogę wykonać zlecenie. smartcode.com.pl@gmail.com

5 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
ROSPRO PAWEŁ ROSA

ROSPRO PAWEŁ ROSA

2019.07.12: Witam, mam doświadczenie w tego typu aplikacji - marketingowej, która posiada bazę danych około 100tys produktów, każdy po parę zdjęć; dedykowanej do tworzenia wydawnictw. Jest to aplikacja webowa (stety lub niestety - ma swoje ogromne plusy). Tworzę i prowadzę ten projekt od paru lat, z powodzeniem korzystają z niego światowej sławy producenci. Jeżeli jest pan zainteresowany proszę o odzew.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.07.11: W ramach promocji negocjacja ceny wg uznania finansowego zleceniodawcy po zakonczeniu zlecenia(klient ma pierwszentwo w negocjacji oraz czy i na ile mnie wynagrodzi). Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy. Mozliwe ze przyjme tylko symboliczna zaliczke 5-15zl aczkolwiek niekoniecznie. Programowanie, grafika, teksty, www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu W przypadku zainteresowania prosze o email krbroniszewski@gmail.com wraz z linkiem do zlecenia. Zapraszam takze na swoj fanpage http://facebook.com/sipronexpl dapalan.com/5k66 Posiadam doswiadczenie w tego typu zlceniach, wiecej na moim portfolio!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo