współpraca przy tworzeniu opisów produktów i dodawaniu ich do e-sklepu

(2001534)

Warszawa

Zleceniodawca:
Rafał ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 51 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 10
Średni koszt realizacji: 14 zł/1000 znaków  

Nawiążę współpracę z dokładną i skrupulatną osobą w zakresie tworzenia opisów produktów do sklepu internetowego (platforma iai shop). Branża gsm.

 

Osoba musi posiadać praktyczną znajomość systemu iai shop i ogólnie interesować się branżą gsm.

Musi też mieć lekkie pióro i potrafić tworzyć ciekawe teksty.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za tworzenie unikatowych opisów produktów wraz z ich umieszczaniem w sklepie.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy wraz z ofertą cenową na dodanie jednego opisu.

 

Dodatkowy atut gdyby osoba była ze Szczecina lub okolic. Choć nie stanowi to warunku koniecznego.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Jakub Kuszyński

Jakub Kuszyński

2019.07.12: Szanowni Państwo, pragniemy złożyć ofertę na powyższe zlecenie. Wszelkie szczegóły wysłaliśmy w prywatnej wiadomości. Bardzo prosimy o odpowiedź zwrotną. Wyróżnia nas doświadczenie, wieloletnia praktyka, szybka realizacja, profesjonalne podejście do tematu a rozliczenie oczywiście na podstawie FVAT (po realizacji zlecenia). Zapraszamy do kontaktu email.: biuro@networklab.pl / tel.: 503 028 506.

10 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Agencja Interaktywna Saigomade

Agencja Interaktywna Saigomade

2019.07.11: Dzień Dobry, na co dzień dostarczamy treści na potrzeby e-commers (również związanego z elektroniką) więc sytuacja jest bardzo jasna. Możemy zaproponować 14 zł / 1 000 zzs w przypadku opisów produktowych i dodatkowe 4,5 zł za wstawienie. Rozliczenie na podstawie faktury bez vat'u. W razie zainteresowania zapraszamy ze szczegółami pod kontakt@saigomade.pl

14 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
9Bit solutions

9Bit solutions

2019.07.10: Dzień dobry, nasz zespół chętnie podejmie się tego zlecenia. Zajmujemy się głównie tworzeniem witryn, sklepów internetowych oraz konfiguracją i obsługą CMS. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie projektu oraz kompleksowe podejście. Wystawiamy faktury i oferujemy krótki termin realizacji (do 7 dni roboczych). Zapraszamy do kontaktu mailowego przez biuro@9bitsolutions.pl w celu omówienia szczegółów. * tel. +48 780 021 627 * http://9bitsolutions.pl

2 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Hubert Wołoszyn

Hubert Wołoszyn

2019.07.10: Dzień dobry. Pracuję na IAI codziennie, codziennie też tworzę teksty, raczej ciekawe. Czy moja wiedza o GSM wystarczy, by przygotować materiał satysfakcjonujący Państwa? Sprawdźmy. Proszę o przykładowe tematy, przygotuję próbkę i zobaczymy co dalej. hubert.woloszyn@merigold.com.pl.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Sławomir Rożyński

Sławomir Rożyński

2019.07.10: Polecam www.samlink.pl

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Exito

Exito

2019.07.10: Skupiamy wokół siebie doświadczonych redaktorów - copywriterów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Działamy na rynku od kilku lat, śledzimy wszelkie nowinki i płyniemy z duchem czasu, dlatego też nasze teksty są tak doceniane. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Mega Marketing

Mega Marketing

2019.07.10: Witam, chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia. Zapraszam do kontaktu: kontakt@mega-marketing.pl , wystawiamy Faktury, gwarancja na każdy projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.07.15: W ramach promocji negocjacja ceny wg uznania finansowego zleceniodawcy po zakonczeniu zlecenia(klient ma pierwszentwo w negocjacji oraz czy i na ile mnie wynagrodzi). Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy. Mozliwe ze przyjme tylko symboliczna zaliczke 5-15zl aczkolwiek niekoniecznie. Programowanie, grafika, teksty, www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu W przypadku zainteresowania prosze o email krbroniszewski@gmail.com wraz z linkiem do zlecenia. Zapraszam takze na swoj fanpage http://facebook.com/sipronexpl dapalan.com/5k66 Posiadam doswiadczenie w tego typu zlceniach, wiecej na moim portfolio!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
web3promagraco Michał Chechelski

web3promagraco Michał Chechelski

2019.07.11 (zmieniono 2019.07.11 o 23:46): Zobacz: https://web3promagraco.pl/ ___ Opisy produktowe do szablonów aukcyjnych i kart produktowych. Charakterystyki produktów, specyfikacje, dane techniczne. Doświadczenie w branży GSM. Znajomość produktu. Znajomość obsługi sklepu IAI. Doświadczenie w dodawaniu produktów. Doświadczenie w copywritingu.

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Piotr Tomilicz

Piotr Tomilicz

2019.07.10: Dzień dobry, Panie Rafale. Z przyjemnością pomogę. Piszę komercyjnie od 20 lat, mam 14 lat doświadczenia w e-commerce (kierownik i koordynator kilku e-sklepów, w tym w branży GSM). Moje doświadczenie sprawia, że tworzę sprzedażowe opisy produktów; jeżeli opis może sprzedawać, a tego nie robi, co nie warto płacić za niego choćby złotówki. Branża GSM (czy może dokładniej: smartfony) to wycinek mojego hobby. Root na prawie każdym moim smartfonie to podstawa, jestem też na bieżąco z tym, co się dzieje na rynku w tej branży (pisywałem do jednego z największych portali o tej tematyce, niebawem będę prowadził szkolenie dla seniorów z obsługi smartfonów). Przyznaję, że nie znam IAI-Shopa. Za to znam Shopera, Wordpressa i kilka innych systemów. Wszystkie są do siebie mocno podobne, myślę, że IAI-Shop nie odbiega od nich. Zainteresowałem? To zapraszam do kontaktu ze mną.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo