Ułożenie drewnianej posadzki na balkonie (~14m2)

(2001018)

Warszawa

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 18 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę położenie drewnianej podłogi na balkonie domu, w tej chwili goła wylewka (z izolacją), równa. Materiał do ustalenia, najchętniej drewniane deski. Metraż w granicach >14m2. Lokalizacja: Warszawa, Sadyba. Termin wykonania do ustalenia. 

******* dlaczego ukryte?
Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
EBM STOLARSTWO

EBM STOLARSTWO

2019.07.09: Oferujemy Państwu produkcję i montaż schodów z litego drewna krajowego i egzotycznego , układanie i cyklinowanie parkietu, meble na wymiar oraz inne nietypowe realizacje W naszej ofercie znajduje się pełny asortyment ,,chemii "potrzebnej do schodów i ułożenia parkietu. Kompleksowość naszych usług wiąże się z gwarancją jakiej udzielamy. Proszę o kontakt może być sms oddzwonię w celu ustalenia terminu spotkania dotyczącego szczegółów zlecenia. tel.793-967-645.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
KUBIK Sebastian Niedźwiadek

KUBIK Sebastian Niedźwiadek

2019.07.10: Witam. Zajmuję się kompleksowo zabudową tarasów i zadaszeń oraz wszystkim co związane z drewnem. Elewacje, altany, ogrodzenia drewniane, drewutnie i wiaty garażowe, pergole. Zadaszenie poliwęglan komorowy, lity, szkło bezpieczne klejone, panel fastlock, pergotendy, rolety rzymskie markizy ręczne i automatyczne. Drewno BSH i KVH system niewidocznego montażu. Chętnie podejmę się wykonania zlecenia. Moje realizację do wglądu na FBhttps://www.facebook.com/Kubik-459629241135426/ kontakt do mnie to 606619909 lub sebastian@opr.pl. Wycena jest bezpłatna nasze projekty są wykonywane w oparciu o projekty architektoniczne na życzenie klienta robimy wizualizacje. Zajmujemy się również architekturą krajobrazu. Umowa, faktura, gwarancja. Pozdrawiam Sebastian Niedźwiadek

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo