Copywriting w języku niemieckim - teksty do niemieckich stron WWW

(2000830)

Poznań

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 18 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 2

Agencja interaktywna specjalizująca się w tworzeniu stron internetowych, sklepów internetowych i marketingu on-line, poszukuje do stałej, zdalnej współpracy copywritera. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i doswiadczenia w postaci kilkuletniego pobytu w Niemczech. Preferujemy osoby, które tam uczyły się lub zdobyły wykształcenie i dla których niemiecki jest językiem ojczystym. Oferujemy współpracę w realizacji ciekawych projektów oraz adekwatne, terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Klimeo

Klimeo

2019.08.07: Oferuję usługi tłumaczenia tekstów z języka polskiego na język niemiecki i odwrotnie. Co odróżnia mnie od innych? Znajomość języka niemieckiego na poziomie native speaker Wykształcenie wyższe – specjalność tłumaczeniowa Staranność i rzetelność w wykonywaniu zleceń Terminowość Niskie ceny Z językiem niemieckim mam styczność od najmłodszych lat, ponieważ urodziłem się w Niemczech. Moje tłumaczenia cechuje poprawność językowa na poziomie native speakera. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z najwyższą starannością. Kolejnym ważnym atutem wyróżniającym mnie spośród innych tłumaczy są najniższe ceny na rynku przy zachowaniu najwyższej jakości tłumaczeń. Chętnie nawiążę z Państwem współpracę. Zapraszam do kontaktu

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Dennis Kronemann

Dennis Kronemann

2019.07.30: Jestem Niemcem, znam jezyk i ludzi jak z kieszeni. Mam doswiadczenie jak Copywriter w jezyku niemieckim i wiem jak pisac, aby jest zrozumiale w Niemczech. Zapraszam do kontaktu.

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo