Wykonanie kostek drewnianych - kolorowych

(1997202)

Kraków

Zleceniodawca:
Kuba ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 33 dni
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6

Dzień dobry,

Szukamy producenta klocków drewnianych do naszej pomocy terapeutycznej - sześcienna kostka (15 mm x 15 mm) z wzorami jak poniżej:

Na zdjęciu w poszczególnych rzędach są przedstawione wzory z przeciwległych ścian.
Dotychczas produkowaliśmy je w kolorystyce biało-niebieskiej, ale możemy rozważyć zmianę kolorystyki np. na biało-czarną jeśli miałoby to wpływ na jakość wykonania (ten aspekt jest dla nas ważny) lub cenę.

Bardzo proszę o wykonanie kalkulacji cenowej (dla obydwu kolorów) oraz terminów realizacji wyprodukowania partii 900-1000 sztuk, takie ilości zamawiamy cyklicznie co 1-2 miesiące.

W przypadku, gdyby Państwo potrzebowali więcej szczegółów, lub mieli jakieś pytania proszę o kontakt mailowy, lub telefoniczny (poniedziałek-piątek 8:30-16:30).

******* dlaczego ukryte?

******* dlaczego ukryte?

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2019.06.28: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do 150 tys użytkowników - 129zł | 700 tys - 320 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.07.03: W ramach promocji negocjacja ceny wg uznania finansowego zleceniodawcy po zakonczeniu zlecenia(klient ma pierwszentwo w negocjacji oraz czy i na ile mnie wynagrodzi). Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy. Mozliwe ze przyjme tylko symboliczna zaliczke 5-15zl aczkolwiek niekoniecznie. Programowanie, grafika, teksty, www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu W przypadku zainteresowania prosze o email krbroniszewski@gmail.com wraz z linkiem do zlecenia. Zapraszam takze na swoj fanpage http://facebook.com/sipronexpl dapalan.com/5k66 Posiadam doswiadczenie w tego typu zlceniach, wiecej na moim portfolio!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
GRZEGORZ HAND MADE

GRZEGORZ HAND MADE

2019.06.29: Dzień Dobry! Proszę o kontakt na p-a-d-r@wp.pl Proszę o potwierdzenie wymiarów, oraz sprecyzowanie odcienia koloru niebieskiego. Z pozdrowieniami

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
SAMSON Mariusz Samson

SAMSON Mariusz Samson

2019.06.29: Dzień dobry, poproszę o więcej szczegółów na biuro@archonica.pl lub telefonicznie 508179477 Pozdrawiam Mariusz Samson

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
MARO Ordec

MARO Ordec

2019.06.28: Zapraszamy do kontaktu: biuromaro@wp.pl Przygotujemy poglądowy projekt i omówimy szczegóły. W razie potrzeby możemy zaprojektować i wykonać też inne elementy.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Shargon

Shargon

2019.06.28: Witam, proponuję wydruk kostek w technologii 3d. Materiał plastik, kolorystyka według uznania. Zapraszam do kontaktu: E-mail: kontakt.shargon@gmail.com Tel. 664189635

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo