sprzątanie domu

(1993534)

Warszawa

Zleceniodawca:
Jan ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 21 dni
Budżet zlecenia: 50 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3

Zlecę sprzątanie domu

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.06.30: W ramach promocji negocjacja ceny uznania finansowego zleceniodawcy po zakonczeniu zlecenia(klient ma pierwszentwo w negocjaczy czy oraz na ile mnie wynagrodzi). Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy. Mozliwe ze przyjme tylko symboliczna zaliczke 5-15zl aczkolwiek niekoniecznie. Programowanie, grafika, teksty, www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu, dapalan.com/5k66 W przypadku zainteresowania prosze o email krbroniszewski@gmail.com wraz z linkiem do zlecenia polub moj fanpage: http://facebook.com/sipronexpl dapalan.com/5k66 Posiadam doswiadczenie w tego typu zlceniach, wiecej na moim portfolio!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Wiktoria Kowalska

Wiktoria Kowalska

2019.06.22: Witam serdecznie, zainteresowała mnie Pani oferta, wraz z koleżanką zajmujemy się sprzątaniem cyklicznym, kompleksowym, oraz po remoncie mieszkań, apartamentów oraz domów. Posiadamy niezbędne środki chemiczne oraz sprzęt umożliwiający sprzątanie, jeżeli klient tak owych nie posiada. Mamy już wiele zleceń za sobą co wiąże się z rekomendacjami oraz naszym doświadczeniem. Cechuje nas sumienność i dokładność, aby nasza usługa była wykonana na najwyższym poziomie i zadowalała klienta wraz z jego oczekiwaniami Cena ustalania jest indywidualnie w oparciu o zakres obowiązków, czy praca jest na naszym czy na sprzęcie klienta. Możliwość umówienia się na stałe zlecenia wtedy cena za naszą usługę ulega zmianie :) Zachęcam serdecznie do kontaktu z nami pod numerem telefonu; 514223504 bądź na adres mailowy; pracaizlecenia@wp.pl Pozdrawiam!

30 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo
Miotełka Ewelina Rokosz

Miotełka Ewelina Rokosz

2019.06.16: Dzień dobry Nazywam się Ewelina Rokosz, jestem właścicielką firmy"Miotełka" Oferujemy kompleksowe usługi sprzątające. Chętnie nawiążemy z Państwem współpracę. Mamy doświadczenie poparte wieloletnią praktyką. Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych usług,dokładność i solidność, sprzątamy dbając o każdy szczegół. Nasi pracownicy są mili,kulturalni i na poziomie. Posiadamy wielu zadowolonych klientów oraz referencje krajowe i zagraniczne. Oferta to 35 zł za godz sprzątania lub cenę ustalamy za całość po uprzednich oględzinach. Dla klientów, którzy współpracują z nami na stałę, mamy dodatkowe rabaty. Zachęcam do zapoznania się z naszym profilem na facebooku, oraz do niezobowiązującego kontaktu pod numerem telefonu 731 041 551 Z poważaniem Ewelina Rokosz Miotełka

35 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo