montaż kamer CCTV

(1990908)

Warszawa

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 16 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Zlecę montaż kamer (12 szt) w sklepie spożywczym Warszawa-Ursus

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.07.04: W ramach promocji negocjacja ceny wg uznania finansowego zleceniodawcy po zakonczeniu zlecenia(klient ma pierwszentwo w negocjacji oraz czy i na ile mnie wynagrodzi). Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy. Mozliwe ze przyjme tylko symboliczna zaliczke 5-15zl aczkolwiek niekoniecznie. Programowanie, grafika, teksty, www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu W przypadku zainteresowania prosze o email krbroniszewski@gmail.com wraz z linkiem do zlecenia. Zapraszam takze na swoj fanpage http://facebook.com/sipronexpl dapalan.com/5k66 Posiadam doswiadczenie w tego typu zlceniach, wiecej na moim portfolio!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
SIPtelekom Justyna Snopkowicz

SIPtelekom Justyna Snopkowicz

2019.06.24: Dzień dobry. Jeśli nie wybrali Państwo jeszcze firmy, która wykona zlecenie, to zapraszam do kontaktu. Zwolnił nam się termin na lipiec, więc chętnie wykonamy usługę. Zapraszam do kontaktu info@siptelekom.eu, lub pod numerem 533-904-802 - przyjedziemy na miejsce i wycenimy zlecenie. Pozdrawiam serdecznie Justyna Snopkowicz SIPtelekom.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Sebastian Tomaszewski

Sebastian Tomaszewski

2019.06.21: Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani wykonaniem przedstawionego zlecenia. Czy moglibyśmy umówić się na spotkanie w sklepie żeby ustalić koszty i szczegóły instalacji CCTV? W przypadku pytań proszę o kontakt. 516309589 Pozdrawiam, Sebastian Tomaszewski

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo