Zlecenie na mycie strefy podsufitowej

(1990880)

Tarnobrzeg

Zleceniodawca:
Daria ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 18 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Zlecę mycie strefy podsufitowej na terenie sklepu

Powierzchnia: ok 2000m2

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Spółka Cywilna,, EmJul'' Patrycja Sobala-Qasem Katarzyna Boś

Spółka Cywilna,, EmJul'' Patrycja Sobala-Qasem Katarzyna Boś

2019.06.21: Witam Nasza Firma Zaprasza do Współpracy . Spółka Cywilna ,,EmJul" . Zajmujemy się tego typu zleceniami , mamy doświadczenie w myciu stref podsufitowych na wielu rodzajach supermarketach takich jak : kaufland itp. Zapraszam do kontaktu : 534472192

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.07.02: W ramach promocji negocjacja ceny wg uznania finansowego zleceniodawcy po zakonczeniu zlecenia(klient ma pierwszentwo w negocjacji oraz czy i na ile mnie wynagrodzi). Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy. Mozliwe ze przyjme tylko symboliczna zaliczke 5-15zl aczkolwiek niekoniecznie. Programowanie, grafika, teksty, www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu W przypadku zainteresowania prosze o email krbroniszewski@gmail.com wraz z linkiem do zlecenia. Zapraszam takze na swoj fanpage http://facebook.com/sipronexpl dapalan.com/5k66 Posiadam doswiadczenie w tego typu zlceniach, wiecej na moim portfolio!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
LUKASART

LUKASART

2019.06.10: Dzień dobry Firma LUKASART Łukasz Rusin kontaktuje się odnośnie zlecenia dotyczącego mycia strefy podsufitowej. Wykonujemy mycie i sprzątanie różnych powierzchni w tym powierzchni przemysłowych, prace wysokościowe czyszczenie i polerowanie szkła, szyb, okien. W razie zainteresowania moją ofertą proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie LUKASART Łukasz Rusin Tel. 694760637. E-mail : lukaszr29@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo