Zlecę wykonanie projektu wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania

(1978010)

Kuźnica Stara

Zleceniodawca:
Tomasz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 16 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

Zlecę wykonanie projektu instalacji centralnego ogrzewania (grzejnikowa) dla budynku jednorodzinnego parterowego o powierzchni użytkowej ok. 120 - 130 m2 składającego się z 12 pomieszczeń (kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, wiatrołap, garaż, kotłownia, pokój dzienny, 2 pokoje, sypialnia i garderoba) i korytarza. Instalacja grzewcza zasilana z kotła gazowego 1-funkcyjnego z zasobnikiem.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Marcin Kusiński

Marcin Kusiński

2019.05.07: Witam jestem zainteresowany zleceniem proszę o przesłanie rzutów budynku w celu wyceny. kusinski.certyfikaty@gmail.com tel.604402774 pozdrawiam Marcin Kusinski

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
DMP Proinstal

DMP Proinstal

2019.05.05: Dzień dobry, Nasza firma chętnie wykona zlecenie.Mamy duże doświadczenie oraz cieszymy się dobra opinią wśród naszych klientów. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 791-003-778 lub na adres mailowy dawid-dmp@wp.pl . Pozdrawiamy i liczymy na współpracę. DMP Proinstal.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
POLPROJEKT - Biuro Inżynierii Sanitarnej

POLPROJEKT - Biuro Inżynierii Sanitarnej

2019.05.05: Dzień dobry, jestem zainteresowany wykonaniem Pańskiego zlecenia. Proszę o przesłanie rzutów budynku na adres e-mail biuro@polprojekt.com.pl - celem zapoznania się z tematem i dokonania wyceny. Zapraszam do współpracy i ozdrawiam.

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo