Montaż pawilonu ogrodowego

(1977090)

Warszawa

Zleceniodawca:
Grze... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 4 dni
Budżet zlecenia: 200 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę montaż pawilonu ogrodowego o wymiarch 3x3 metry, wysokość 2,7 m. Pawilon zakupiony w LiroyMerlin. (https://www.leroymerlin.pl/relaks-w-ogrodzie/parasole-pawilony-markizy/pawilony-ogrodowe/pawilon-ogrodowy-300-x-300-cm-bezowy-z-zaslonami-i-moskitierami,p428210,l231.html)

Montaż na tarasie, konieczne kotwienie do posadzki (posadzka wykonana z desek kompozytowych).

Oczekiwany czas realizacji - 2 maja.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
USŁUGI DLA DOMU I BIURA

USŁUGI DLA DOMU I BIURA

2019.05.07: Witam, rzetelna, solidna, terminowa firma z referencjami jest zainteresowana wykonaniem tego zlecenia za rozsądną cenę. Zapewniamy doradztwo, transport, materiały oraz indywidualne podejście do klienta. Bezpłatny dojazd i wycenę na terenie całej Warszawy i okolic. Gwarantujemy wysoki standard wykończeń dla satysfakcji klienta. Za usługę płacicie Państwo po jej całkowitym wykonaniu W celu ustalenia szczegółów proszę o kontakt pod numerem tel. Tel. 793-941-357 lub drogą mailową mail- waw.uslugi.domowe@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z opiniami wykonanych usług na powyższym portalu http://wawuslugidomowe.wix.com/skorupa

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Dariusz Kwiatkowski

Dariusz Kwiatkowski

2019.04.30: Witam . Chętnie wykonam zlecenie , w razie potrzeby mogę pomóc w transporcie pawilonu zlecenie.darekkwiatek6@wp.pl , tel.506-061-294 pozdrawiam i zapraszam do współpracy Darek.

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo