Opinia w sprawie przeniesienia prowadzenia działalności gospodarczej

(1972768)

Katowice

Zleceniodawca:
Daniel ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 27 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 1

Zlecę przygotowanie opinii prawnej w sprawie przeniesienia prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie obsługi klientów zagranicznych.

Dodam, że w chwili obecnej jestem zarejestrowany w CEIDG, jednak działalność gospodarczą polegającą na prowadzeniu szkoleń prowadzę z Meksyku. Względem klientów, którzy są z innych krajów niż Polska, chciałbym prowadzić działalność gospodarczą w formie spółki zarejestrowanej za granicą. W związku z powyższym celem opinii byłoby ustalenie:

1) Czy podlegam pod ZUS, podatek dochodowy i VAT w Polsce

2) Czy mogę wyrejestrować działalność gospodarczą w Polsce i obsługiwać klientów polskich/zagranicznych jako spółka zagraniczna.

3) Jeśli nie mogę wyrejestrować działalności gospodarczej względem klientów z polski, to czy mogę obsługiwać klientów zagranicznych jako spółka zagraniczna przy założeniu, że prowadzę działalność gospodarczą w Polsce.

4) Jeśli będzie to możliwe, to w jaki sposób założyć spółkę zagraniczoną i w jakim kraju będzie to najkorzystniejsze.

Pozdrawiam

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Aplikant Radcowski

Aplikant Radcowski

2019.04.19: Dzień dobry, jako aplikant doświadczeniem w pracy w zakresie obsługi spółek chętnie podejmę się sporządzenia w/w opinii prawnej. Gwarantuje profesjonalizm oraz szybkość działania. Zaprasza do kontaktu pod adresem: aplikant_aplikant@onet.pl lub za pośrednictwem tut. portalu.

500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo