Współpraca przy pisaniu i korekcji tekstow

(1966700)

Gorzów Wielkopolski

Zleceniodawca:
Crea... ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 9 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4
Nawiąże stała współpracę z kimś kto będzie pisał teksty o charakterze lokalnym z wydarzeń. Szukam osób z okolic Gorzowa Wlkp. Do pisania tekstów na portal i do bezplatnej prasy drukowanej. Proszę o cennik przykłady i wizje współpracy.
Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2019.04.08: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do 150 tys użytkowników - 129zł | 700 tys - 320 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Jacek Łukasiewicz

Jacek Łukasiewicz

2019.04.06: Witam, co prawda z Gorzowa nie jestem, ale za to z Poznania. Nie wiem czy to nie za daleko, ale możemy spróbować. Pisałem już artykuły dla portalu o kryptowalutach, o charakterze informacyjnym. Od siebie oferuję lekkie pióro i przystępne teksty, podobno przyjemnie się czyta moje wypociny :) Jeśli współpraca, to tylko zdalna. Proszę o kontakt na maila: jacek.lukasiewicz@o2.pl, jeśli się Pan zdecyduje na moje usługi, mogę podesłać przykładowe teksty, albo napisać jeden na wybrany przez Pana temat, za darmo. Pozdrawiam serdecznie!

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Warsaw Interactive Sp. z o.o.

Warsaw Interactive Sp. z o.o.

2019.04.03: Witam serdecznie, z przyjemnością podejmiemy się rzetelnej realizacji projektu od zaraz do pełnej akceptacji. Naszym głównym sukcesem, są sukcesy naszych klientów, dlatego mamy 100% zadowolenia naszych Klientów. Nasze portfolio dostępne pod www.pearbrand.pl/realizacje oraz www.pearbrand.pl Proszę o kontakt, podeślę dodatkowe realizację na maila i na pewno rozpoczniemy owocną współpracę. | www.pearbrand.pl |. Wystawiamy Faktury. Do Państwa dyspozycji w godz. 9- 22. | biuro@pearbrand.pl | +48 791 380 012 skype: pearlbrand www.pearbrand.pl Referencje: Facebook.com/pearbrand

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Koterbski

Krystian Koterbski

2019.04.05: Dzień dobry, chciałbym zaproponować Państwu usługi redakcyjne oraz korektorskie już istniejących tekstów. Proszę zapoznać się z moją wizytówką w tym serwisie: https://oferia.pl/wykonawca/krystian-koterbski/800790 Jeżeli coś Państwa zaintryguje, proszę o kontakt. Jestem otwarty na różne możliwości współpracy. Pozdrawiam. Krystian Koterbski.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo