Warszawa - Treningi dla 3 Handlowców

(1964802)

Warszawa

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 4 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4

Zlecimy przeprowadzenie 1-dniowych lub 2-dniowych warsztatów eksperckich dla zespołu sprzedażowego w Warszawie.

Oferty uwzględniające program mertytoryczny, cenę, link do strony oraz referencje prosimy przesyłać przez formularz zgłoszeniowy.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2019.04.10: Witam, z przyjemnością pomogę-proszę o kontakt: biuro@gddm.com.pl GSM 794553153. Wycenę wykonuję po INDYWIDUALNYM KONTAKCIE- mail KLIENTA! Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Zapraszam do współpracy.
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Monika Edukacja

Monika Edukacja

2019.04.30: Proponowany program merytoryczny wraz z ofertą doświadczona trenerka prześle na wskazany adres e-mailowy, po poznaniu oczekiwań względem celu szkolenia. Doświadczenie w realizacji szkoleń ponad 500h dla różnych grup docelowych. Proszę o e-mail: modliszka28@poczta.fm

100 zł

za godzina lekcyjna

GreyDarkIcoInfo
Lauren Peso Polska S.A.

Lauren Peso Polska S.A.

2019.04.13: Dzień dobry. Kontaktuję się w imieniu firmy szkoleniowej Lauren Peso Polska S.A. Po dokładniejszym zapoznaniu się z Państwa potrzebami szkoleniowymi chętnie przygotuję ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań wraz z wyceną szkolenia. Prośba o kontakt telefoniczny: 537 017 159 lub mailowy: m.dracz@laurenpeso.pl Pozdrawiam, Mikołaj Dracz.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Green Business Center

Green Business Center

2019.03.31: Dzień dobry, Zapraszam do kontaktu na biuro@gbc.waw.pl Chętnie dowiemy się szczegółowych informacji nt. zakresu/zagadnień warsztatów dedykowanych dla zespołu sprzedażowego, by przygotować dla Państwa program. Współpracujemy z grupą doświadczonych i charyzmatycznych trenerów. Dysponujemy kreatywnymi salami warsztatowymi w centrum Warszawy. Pozdrawiam Edyta Kwiatkowska Green Business Center www.greenbusinesscenter.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo