Zlecę pozyskiwanie klientów/zleceń na druk offsetowy

(1963826)

Kraków

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 5 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 1

Drukarnia offsetowa zaprasza pośredników i handlowców do współpracy w zakresie pozyskiwania klientów/zleceń na druk książek, albumów, folderów, katalogów firmowych, ulotek, plakatów, czasopism, magazynów, etc.

W zamian zapewniamy płatność prowizyjną od przyjętych zleceń – wysokość prowizji do ustalenia w zależności od wielkości sprzedaży, jak również rodzaju produktów. Zapraszamy również wydawnictwa oraz studia graficzne do współpracy.

Jako Drukarnia offsetowa z ponad 25 letnim doświadczeniem zapewniamy długofalową współpracę oraz profesjonalną realizację zleceń. Oferujemy wysokiej jakości druk, jak również wielowariantową oprawę.

Możliwość uzyskania dodatkowego źródła dochodu, stałej współpracy, jak również dywersyfikacji działalności. Możliwość zdalnej współpracy.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.03.29: W ramach promocji zaplata po wykonaniu zlecenia wg uznania zleceniodawcy. Brak zadowolnia - nie przyjmuje pieniedzy. Programowanie, grafika, teksty, www: http://www.programowanienazlecenie.eu krbroniszewski@gmail.com dapalan.com/5k66 przyjmuje jedynie symboliczne 5zl za rozpoczecie ew wspolpracy!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo