Blecę budowę dom jedorodzinnego

(1963150)

Jesówka

Zleceniodawca:
Jakub ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 4 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 10

Witam,

Zlecę budowę domu jednorodzinnego według projektu Chmielniki m1.

Budowa we wsi Jesówka przy ul. ******* dlaczego ukryte?.

Zmiany jakie chcemy wprowadzić w projekcie:

1. na tylnej części dachu zamiana bawolich oczu na okna połaciowe,

2. zmiana na parterze polegająca na wygospodarowaniu pomieszczenia gospodarczego kosztem zmniejszenia łazienki oraz wiatrołapu.

Jeżeli do wyceny będą potrzebne rysunki konstrukcji mogę udostępnić, gdyż jestem już w posiadaniu projektu. Mogę również udostępnić przedmiar w celu ułatwienia sporządzenia oferty.

W zależności od rozmów możemy umówić się na wykonanie prac wraz z materiałem ewentualnie dostarczenie niezbędnych materiałów po naszej stronie.

Prace związane z budową SSO oraz przykryciem do dachem chcielibyśmy zakończyć w tym roku i zabezpieczony pozostawić na zimę do wyschnięcia.

Proszę o przygotowanie ofert w rozbiciu na materiał oraz robociznę. Proszę również o wskazanie czy podane ceny będą cenami brutto czy netto.

Pozdrawiam

 

 

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Aleksandra Kiluk

Aleksandra Kiluk

2019.04.17: Dzień dobry, nasza firma bardzo chętnie podejmie się zlecenia wykonania projektu domu według wytycznych. Służymy również doradztwem ze swojej strony, odnośnie realizacji wizji wymarzonego domu. Nasza firma działa na terenie województwa Mazowieckiego oraz Podlaskiego od około 30 lat i mamy spore doświadczenie w opracowaniach budynków jednorodzinnych. Do każdego projektu wykonujemy w cenie model oraz na życzenie wizualizacje. Realizujemy także projekty wnętrz do obiektów. Co dzień realizujemy naszą misję opracowania projektów tak, aby jak najlepiej zadowolić naszych klientów. Pozwolę sobie również pokazać naszą stronę z zaledwie częścią realizacji oraz zapraszam do kontaktu mailowego: aleksandra.kiluk@gmail.com, telefonicznego 694109879 lub spotkania się w naszym biurze w Warszawie na ul. Mokotowskiej 1. http://www.apracowniaarchitektury.pl cena netto 7000

7 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
LB TECHNOLOGIE

LB TECHNOLOGIE

2019.04.16: Proponujemy zaprojektowanie i wykonanie płyty fundamentowej. Dostosowanie technologii do warunków gruntowych i wymagań termoizolacyjności. Płyty w każdych warunkach gruntowych.Na bazie XPS, szkła piankowego, pianobetonu, pale, studnie.Wykonujemy montaż płytowego GWC. Kilkanaście tysięcy m2 wykonanych płyt pod domy , osiedla,hale. www.lbtechnologie.pl tel.664788901 biuro@lbtechnologie.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński

MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński

2019.03.28: Witam. Jestem zainteresowany funkcją kierownika budowy lub inspektora nadzoru na Państwa budowie. Posiadam budowy w tej okolicy. Koszt nadzoru wyniósłby 1800 zł (obejmuje 4 wizyty: kontrola zbrojenia fundamentów, zbrojenie stropu, konstrukcja dachu i odbiór budynku). Ewentualne wizyty dodatkowe na Państwa życzenie w cenie 300 zł za sztukę. Możliwa funkcja inspektora nadzoru w cenie 300 zł za wizytę. Podczas wizyt kontroluje prowadzone prace i wypełniam dziennik budowy. Doradztwo techniczne w cenie nadzoru. Posiadam również do polecenia geodetę, elektryka z uprawnieniami a także dobre jakościowo firmy budowlane. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt: mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412. miroslaw.kruczynski@wp.pl www.mirbud-nadzory.pl Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie www.kierownikbudowy2.oferteo.pl Posiadam wiele referencji, które mogę przesłać oraz kontakty do Inwestorów z Warszawy i okolic w celu weryfikacji referencji i rzetelności.

1 800 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Mierzejewski

Tomasz Mierzejewski

2019.03.28: Witam. Jesteśmy zainteresowani współpracą. Proszę o kontakt w sprawie wyceny. Pozdrawiam mgr inż. Tomasz Mierzejewski. „TATA buduj” Tel: 792-277-232 email: biuro@tatabuduj.pl Zapraszam na naszą stronę internetową i proszę o kontakt www.tatabuduj.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Zbigniew Przybysz

Zbigniew Przybysz

2019.03.27: Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 604926897 pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Abakon

Abakon

2019.03.27: Witam serdecznie. Jesteśmy firmą z 16 letnim doświadczeniem - specjalizujemy się w budowie domów z CERAMICZNYCH PREFABRYKATÓW KERAMZYTOWYCH. Świadczymy usługi kompleksowo, staramy zawsze dopasować się do potrzeb naszych Klientów, dlatego realizujemy dla naszych zadowolonych klientów blisko 200 domów rocznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością się z Państwem spotkamy w dogodnym terminie na jednej z naszych realizacji lub na Państwa działce. Jest to spotkanie do niczego Państwa nie zobowiązujące a na którym dowiecie się Państwo wielu cennych informacji, które będziecie mogli wykorzystać w przyszłości. Chcielibyśmy jak najlepiej przygotować się do spotkania z Państwem dlatego zachęcam do przesłania informacji na temat Państwa budowy na adres mail:i.marszalek@abakon.com Pozdrawiam serdecznie Iwona Marszałek tel. 660 -242-170

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kamil Kępa

Kamil Kępa

2019.03.27: Witam jestem zainteresowany zleceniem proszę o kontakt 792021213 KK Construction pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Marcin Sokólski

Marcin Sokólski

2019.04.01: Witam.Jestem zainteresowany zleceniem,więcej pod numerem telefonu 790150330 i na stronie internetowej http://www.budujmyrazem.manifo.pl Proszę wysłać projekt na e-mail w celu wyceny.Pozdrawiam.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Krzysztof Gościniec

Krzysztof Gościniec

2019.03.28: Http://hgbudownictwo.pl/ Zapraszam do obejrzenia galerii na stronie facebook: https://www.facebook.com/hubertgosciniec/info Pozdrawiam serdecznie, Hubert Gościniec ******************************************* USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE KOMPLEKSOWE WYKONYWANIE BUDYNKÓW ul.Podborze 12; 07-210 Długosiodło tel.: 502 663 714 NIP: 7621995974 Regon:145929605

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Marek Klimkieiwcz

Marek Klimkieiwcz

2019.03.27: Witam, chetnie wykonam Panskie zlecenie. Prosze o przeslanie projektu na maila marek-klimkiewicz5@wp.pl w celu etapowej wyceny. Pozdrawiam Klimkiewicz Marek.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo