Zlecę wybudowanie hali produkcyjnej z częścią biurową

(1958174)

Strzeniówka

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na kompleksowe usługi budowlane

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 999 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 3

Poszukujemy firmy, która wykona halę stalową produkcyjną z częścią biurową. Metraż ok.600 m.kw - w tym hala ok.400 m.kw i część biurowa (parter i antresola ) ok 100 m.kw (parter) i 100 m,kw (pietro - antresola).

Wszelkich szczegółowych informacji udzilelimy drogą mailową. Proszę o kontakt również firmy, które mają możliwość wykonać ww usługę wraz z pracami ziemnymi.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński

MIRBUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane, Usługi Ogólnobudowlane Mirosław Kruczyński

2019.03.18: Witam. Jestem zainteresowany funkcją inspektora nadzoru inwestorskiego na budowie. Koszt nadzoru wyniósłby 380 zł za wizytę. Doradztwo techniczne w cenie nadzoru. Polecam się również na przeglądy techniczne budynku: roczne, półroczne i pięcioletnie - budowlano-sanitarne, elektryczne, kominiarskie i gazowe. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt: mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412. miroslaw.kruczynski@wp.pl www.mirbud-nadzory.pl Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie www.kierownikbudowy2.oferteo.pl Posiadam wiele referencji, które mogę przesłać oraz kontakty do Inwestorów z Warszawy i okolic w celu weryfikacji referencji i rzetelności.

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Instech

Instech

2019.03.17: Dzień dobry . Możemy dla Państwa zbudować taką halę . Rok temu skończyliśmy 600 metrową z częścią biurową na antresoli w Meersburgu w Niemczech . Mamy doświadczenie na bieżąco . Proszę o kontakt na maila instech111@gmail.com lub telefoniczny 888 605 714 .Pozdrawiam.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Daniel Michalski

Daniel Michalski

2019.03.15: Witam, Chętnie podejmę się wykonania zlecenia proszę o przesłanie dokumentacji na adres djkbudownictwo@gmail.com w celu przedstawiania oferty lub kontakt pod nr 500849903 Pozdrawiam Daniel Michalski

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo