Zlecę tłumaczenie z języka polskiego na język węgierski

(1956372)

Wieluń

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 45 dni
Budżet zlecenia: 700 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6
Średni koszt realizacji: 47 zł/strona A4  

Zlecę tłumaczenie instrukcji obsługi  z języka polskiego na język węgierski. Dokument liczy 15 stron i zawiera rysunki także dokładna ilość znaków do ustalenia. Dokument może być przesłany na e-maila. Tłumacz musi posiadać doświadczenie w tłumaczeniu tekstów technicznych. Stawka do negocjacji. 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Centrum Językowe British Plus

Centrum Językowe British Plus

2019.03.12: Chętnie podejmiemy się wykonania zlecenia. GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PROFESJONALNEGO PRZEKŁADU. WERYFIKACJA NASZEGO NATIVE SPEAKERA. Jako sprawdzony, Generalny Wykonawca realizujemy projekty tłumaczeniowe dla ZUS, KRUS, Ministerstw, Urzędów Marszałkowskich, firm, klientów indywidualnych. Oferujemy najwyższą jakość przekładu oraz bardzo konkurencyjne ceny. SPRAWDŹ DLA KOGO TŁUMACZYMY. Zaufaj profesjonalistom – www.britishplus.pl, E-mail: info@britishplus.pl. PODANA CENA DO NEGOCJACJI. Pozdrawiamy!

790 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
cronLab.net Ksawery Szczepański

cronLab.net Ksawery Szczepański

2019.03.12: Witam serdecznie, jesteśmy gotowi do podjęcia się realizacji tego projektu. W naszej kadrze posiadamy dwie wyróżniające się grupy. Pierwsza składa się w głównej mierze z wykwalifikowanych programistów, specjalizujących się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji mobilnych oraz serwisów web. W skład drugiej grupy wchodzą profesjonalni projektanci, którzy zajmują się grafiką wektorową i rastrową od prostych przeróbek zdjęć do wielkich projektów graficznych. Posiadamy zaufanych partnerów biznesowych w zakresie tłumaczeń dokumentów również przysięgłych. Mottem naszej kadry jest „kocham to, co robię”. Potrzebujemy 9 dni roboczych na realizację. Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: office@cronlab.net /// Numer telefonu: 731 695 810 /// Strona WWW: https://cronlab.net/
731 695 810

700 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
United Translations & Consulting LLC Sp. z o.o

United Translations & Consulting LLC Sp. z o.o

2019.03.12: Szanowni Państwo, jestesmy wstanie wykonac dla Państwa zlecenie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Prosimy o podesłanie tekstu na adres united.tlumaczenia@gmail.com, przygotujemy szczegółowa wycenę. Nasz zespół składa się z grona wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych i native speakerów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Centrum Tłumaczeń  "Lingua-Dar"

Centrum Tłumaczeń "Lingua-Dar"

2019.03.11: Dzień dobry, oferujemy rzetelne i profesjonalne tłumaczenie wykonywane przez doświadczonego i sprawdzonego tłumacza native speakera. Nasze usługi w zakresie przekładu cieszą się uznaniem licznych Klientów, a z ich opiniami mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie http://www.lingua-dar.pl/zaufali-nam/referencje/ oraz http://oferia.pl/wykonawca/centrum-tlumaczen-lingua-dar/105583#evaluations Za tłumaczenie strony 1800 znaków ze spacjami 47 zł netto plus VAT (mamy również możliwość wystawienia faktury bez VAT). Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji, kontakt@lingua-dar.pl

47 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Veronica Wawrzyniak

Veronica Wawrzyniak

2019.03.13: Witam jestem zainteresowana realizacja zlecenia zapraszam do kontaktu veronica.wawrzyniak@o2.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Biuro Tłumaczeń I Copywritingu 24h 80 JĘZYKÓW!

Biuro Tłumaczeń I Copywritingu 24h 80 JĘZYKÓW!

2019.03.12: Dzień dobry, z miłą chęcią podejmiemy się wykonania tłumaczenia. Tłumaczymy i piszemy teksty w 80 językach. Dysponujemy krótkimi terminami realizacji 1- 3 dni. Pracujemy również w weekendy. Kontakt 24H. Posiadamy kadrę wyspecjalizowanych tłumaczy inżynierów, tłumaczy przysięgłych oraz native speakers. STANDARDOWY KOSZT 1 STRONY TŁUMACZENIA TO 15-20 zł BRUTTO. Darmowa wycena. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do zapoznania się z jakością naszych tłumaczeń na stronie internetowej www.tanietlumaczenia24h.simplesite.com. Zapraszamy również do kontaktu, e-mail: 24htlumaczenia@gmail.com tel:792 18 22 26 (preferujemy kontakt sms).

15 zł

za strona A4

GreyDarkIcoInfo